Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, egyidos velem, de nem iskolatárs. Egyik este egyik barátom szülinapján ő is ott volt és eléggé nagyon lerészegedtem és megpróbáltam arcon puszilni TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés

, de ő lefujjolta és elfordult (ő nem volt részeg), ez azóta bánt, mert egyébként minden tetszett aznap este de ez nagyon elvette az önbizalmamat, hogy nem tetszem neki. szerintetek lehet amiatt hogy nagyon részeg voltam, vagy ilyet akkor nem csinál egy lány? Szerintetek mennyire számit? leginkább lányok véleményét várom.

18/F



2014. júl. 2. 01:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és nem szeretném megkérdezni róla,mert már biztos elfelejtette és az elég ciki lenne...
2014. júl. 2. 01:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, a csajok nem szoktak arcrapuszitol fujjogni, vagy nagyon budos vagy, vagy nagyon gusztustalan :( Esetleg a csaj egy szivtelen ribizli?
2014. júl. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki. Ne haragudj, ez az en velemenyem, de szerintem ez igy van. Ilyet manapsag nem csinal egy lany. Csak akkor utasit vissza, hogyha konolyabb a dolog.. Erted. Ne vegye el az onbizalmadat egy lany, lehet, hogy neki nem tetszel, de masnak biztos! :) Ne szomorkodj emiatt, probald meg elfelejteni. Akinek nem kellesz, az nem erdemel meg:)
2014. júl. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 komizo, valoszinuleg egy szivtelen ribi.
2014. júl. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Misa-chan55 ***** válasza:

1.Lehet nem tetszel neki (de másnak biztos)

2.Van barátja

3.Büdös voltál

4.Nem bírta hogy annyit ittál

5.Volt valami az arcodon (xd)

6.Előfordul hogy egy lánynak nem jön be ha ilyen rámenősek. A helyedben felvenném vele a kapcsolatot vagy megkérnék valakit hozzon össze egy bulit amin mindketten ott vagytok, és beszélgethetnél vele. :)

2014. júl. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem bírja az alkoholt, és emiatt mondta.
2014. júl. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát van barátja,és ő nem undorodik az alkoholtól,szokott inni,de egyébként sokszor ért már hozzám,dőlt a vállamra,adott már arcra puszit is,simogatta a hajamat,ilyesmik.Lehet az volt a probléma hogy nagyon részeg voltam,vagy hogy rámenősen átkarolva probálta megpuszilni,szőkéknél sose tudni...
2014. júl. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!