Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnál, ha egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál, ha egy régi iskolatárs évek múltán egyszercsak szerelmes levelekkel zaklatna, mikor csak egyszer beszéltetek?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok meg, hogy F v. L.
2010. dec. 28. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglepne és megdugnám.
2010. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annak mindig örül az ember. :D F
2010. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes levélel zaklatni?? levélel akkor lehet zaklatni, ha olyan szavakat használ ami tényleg zaklató pl. ha nem leszel az enyém....Szerelem zaklatás lenne? Ha te neked nem szimpi a régi osztálytársad akkor mond meg neki nem szereted, ha szimpi akkor próbáljátok meg.
2010. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: engem a szerelmes levél miatt jelentettek fel. :)) Vágod? A szerelmes levéllel rohangáltak a rendőrséghez... Beteg állatok...
2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, nem zaklatás, lehet, rosszul fogalmaztam. De azért elég durva, ha valaki 3-4 év után, akivel egyszer beszéltél, elkezd ilyeneket írni. Lényeg, hogy én úgy vettem észre, a lányok nem gondolnak gyakorlatilag semmire, hogy milyen lehet, mit érezhet, vagy hogyha annyira szeret, nyilván kölcsönös lenne stb.
2010. dec. 28. 12:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Vágom és sajnálom, hogy vannak akik túl reagálják. Nagyon sok lány azt hiszi, hogy mindenkit fel lehet jelenteni csak úgy aki nem szimpatikus:) Engem fenyegetett egy lány, hogy feljelent zaklatásért, én meg mondtam nyugodtan nekem írásban van bizonyítékom (msn), hogy mi az igazság:)

Kedves kérdező, a levél megírás arra utal, hogy romantikus alkat és ott akart megnyílni:) az a kérdés, hogy szereted ha valaki ilyen romantikus vagy utálod a szerelmes leveleket? Amit csinált az nem gáz, nem durva, csak romantikus szeretne lenni.

2010. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy mit gondolnátok általában, illetve róla, és mit tennétek. Például számomra (25/f) nyilvánvaló, hogy hasonló a hasonlót szereti alapon ő is tetszene nekem, és mindenképpen találkoznom kell vele, mert nagyon rosszul fogja érezni magát. Azt hiszem, a lányok nem gondolnának bonyolultabb dolgokra, mert nem szoktak, csak a jelen kapcsolatukra, önmagukra stb.
2010. dec. 28. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!