Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után maradjunk barátok? Létezik, hogy valaki tényleg tudna csak barát lenni?

Figyelt kérdés

Szerintem vagy többet akarna az egyik fél, vagy pont hogy semmit. Ilyet, hogy barátok...

Következő a szitu:

Jóba akar velem maradni szakítás után. Mit tegyek?

Párom szakított velem, mondja, hogy hiányzok neki, de NEM AKAR tőlem semmit. Nagyon nem. Úgy veszem ki.Viszont akárhányszor beszélünk, azt hangsúlyozza, hogy jóba szeretne velem maradni. Másfélévig jártunk, 2hete szakítottunk. Nem tudom mit tegyek, mert én szeretem még mindig őt, és csak áltatnám magam, és reménykednék hogy kialakulhat újra valami. Viszont ő letisztázta, hogy nem azért akar velem jóba maradni, mert, hogy akar valamit. Hagyjam a fenébe? Vagy megéri jóba maradni, közös programokat csinálni vele és a barátaival?

Akármiket is mondott, bennem inkább az él, hogy visszaszerezzem valahogy, mintsem, hogy elveszítsem. Csak nem tudom, eddig (másfélhétig) próbáltam nem foglalkozni vele, hátha keres, hiányzok majd. De nem. Bevágta, hogy nem akar semmit, csak jóba lenni. Ma is hívott barátokkal programra. Talán ha eddig nem jött, és ilyeneket mondott nem is fog, akkor hiába várok, reménykedek. Talán lehet megkéne próbálnom jóba lenni vele? És ha ez se jön be, akkor feadni. Nem tudom, nem akarom elveszíteni =( (értem h már vesztett ügy, de még annyira friss)



2014. júl. 2. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Ez nagyon sok betű :/
2014. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
lehetséges a cólás reklámban is megmondták lehettlen nem létezik
2014. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaha volt köztetek valami, már csak az emlékek miatt sem tudtok igazi "barátok" lenni. Erre ellenérv, hogy mindent tudtok egymásról, ezért tényleg tudnátok egymásnak segíteni, tanácsot adni.. szóval nehéz kérdés :) elolvasni az "apró betűs részt" meg nincs kedvem ._. bocsi
2014. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
78%

Ugyanez a helyzet nálam is :(

Még nagyon friss, és nemtudom hogy milegyen.

Nehéz ez :((

2014. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltam már ilyet. Az az igazság hogy az ember akkor éppen elhiszi hogy tud barátságként működni a dolog. De idővel szinte mindig ugyanaz a vége mert rájön a két fél hogy....vagy több vagy semmi.

Eszembe jutott egy idézet: Ha barátok vagyunk akkor miért tudom hogy milyen a csókod íze?

2014. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az apróbetűben van a lényeg =( Lényeg: Ő szakított, ő nem akar tőlem tutira semmit, né akarnék, de tudom, hogy csak reménykednék, viszont akkor se akarom feladni. Nem tudom mi a jobb. Az ha teljesen nem figyelek rá, aztán hátha keres, vagy ha foglalkozok vele, és jóban vagyunk.
2014. júl. 2. 23:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt veszem ki az írásodból, hogy te még nagyon kötődsz hozzá, így azt tanácsolnám, hogy ne maradjatok barátok, mert sokat szenvednél tőle, később leszel rajta túl.

Nekem az egyik pasinál nem jött össze, hogy barátok maradjunk, mert nem tudtam nem szeretni, a másikkal pedig azok maradtunk (de annak ellenére, hogy már nem kívánom és annyira megismertem, hogy nem is akarok tőle semmit, ha egy másik lánnyal meglátom még mindig féltékeny vagyok).

2014. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. Amikor szakítottam barátnőmmel barátok maradunk, másik kapcsolatom lett és a barátságnak köszönhetően 2 hónap múlva nem tudtam hogy mit akarok. Az emlékek....furcsa volt úgy hozzáállni hogy még csak a kezét sem foghatom. Ma már csak két ember vagyunk akik szinte alig ismerik egymást. Legalábbis úgy teszünk. Fájdalmas....de sajnos ilyen az élet. Ha egy szerelemnek vége van az ritkán alakul másként. De ez csak az én véleményem és meglátásom.
2014. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A gondom az, hogy vége. Tudom, hogy nem lehet senkire ráeröltetni a szerelmet. De úgy érzem, hogy ha meg se próbálok semmit, akkor tényleg reménytelen. A megpróbálás alatt azt értem hogy: 1. jóba maradni, visszahódítani. 2.nem foglalkozni vele, várni, és hátha rájön, hogy mégis kellek neki. De félek mindkettőtől. Elsőtől azért mert lehet csak áltatnám magam, és ő meg egyre távolabb lenne tőlem, a másodiktól pedig azért, mert félek, hogy csak várnék a semmire, és nem teszek semmit és hagyom "elfutni".

2014. júl. 3. 00:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Foglalkozhatsz vele, de ne úgy hogy éjjel nappal vele beszélsz, mindig csak vele akarsz lenni. Beszélgess vele néha, azzal nem veszítesz. Ha nem úgy alakul akkor nem fogsz úgy csalódni, ha meg rá jön valamire ahoz az is elég hogy ha néha beszéltek. Egyébként is, az ex soha nem szereti a nyomulást.

Egyet viszont jó ha tudsz. Nem rémisztgetni akarlal, csupán ha úgy alakulbakkor tudnod kell hogy egy szakítás után már n tud olyan lenni a kapcsolat ha össze jösztök, mint volt.

2014. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!