Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túllépni? Barátok maradjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépni? Barátok maradjunk vagy teljesen felejtsem el?

Figyelt kérdés

Nemrég el kellett engednem egy embert az életemből, aki rövid időn belül igazán fontossá vált nekem.Egy kapcsolathoz nyilván 2 ember kell, sajnos itt csak én voltam adott..

Megpróbáltuk, neki nem ment, nem szerettem volna ha sajnálatból marad velem, így közös megegyezés alapján vége lett.

Nem tudom, hogyan tudnám elfelejteni, mert ha nem ebszélünk rettentően hiányzik, hiszen úgy eltudunk hülyéskedni mint 2 régi jó barát, és ezzel ő is így van.Ám benne nincsenek olyan mély érzések, mint bennem, és fáj ha látom ha csak egy lány is közeledik felé.Vannak fiú barátaim, de tudom hogy vele, ez nem fog menni, de azt se bínám ki, ha nem beszélnénk, tudom erre azt a választ lehetne adni, hogy akkor mégis mit akarok?Nem tudom, de szeretnék egy kis segítséget, hogy vajon hogy tudnám fékezni magamban a mérhetetlen féltékenységet és hiányérzetet, hogy átölelhessem mint egy szerelmet.

L/20



2013. jan. 10. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Le a klotyón, ha nem akarod, hogy még több fájdalmat okozzon. Tapasztalat! Legyetek együtt vagy húzzon ahová akar.
2013. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom, számos srácnak okoztad ugyanezt a fájdalmat. What goes around comes around.
2013. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hópihének van teljes mértékben igaza. Hatalmas fájdalmat okoz majd, ha nem felejted el. Visszafogadod utána számtalanszor csalni fog. Ismerek olyan lányt, aki 4 éve(!) nem tud elszakadni a barátjától, aki csalja, úgy bánik vele, mint a ronggyal, pénzét elszedi. Miért? Mert nem tiszteli a lány pedig szerelemből vele marad bármi történik. EZ LESZ, HA NEM HAGYOD OTT!
2013. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is vele maradnék, akármilyen esetben is... Talán örülnék is, hogy jó vagyok kihasználni. Még arra sem. :/
2013. jan. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Igazából visszafogadni semmi pénzért nem fogom...ez volt a második hogy megpróbáltuk...nem vert át, nem csalt meg, csupán nem volt tisztában az érzéseivel és ezt a bizonytalanságot most vette észre...nem voltunk túl sokat együtt, le sem írom inkább mennyit, hiszen elég gyerek idő...de eleinte úgy udvarolt mint még senki, és talán ez fogott meg benne..

a második hozzászólónak:

nem emlékszem hogy ilyet tettem volna akármelyik férfival is, sajnos túl jó szívem van....sokan ki is használták, de ha nem voltam tisztában azzal hogy mit is akarok mindig megmondtam, nem húztam senkit.ez így tisztességes és korrekt.én sem szerettem volna ha ezt fordított helyzetben tapasztalom, de most épp bele estem ebbe...

2013. jan. 10. 00:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg fiatal vagy ,ez az erzes idovel elmulik kapsz jobbat..."ne fuss olyan szeker utan amelyik nem vesz fel".Mindig ezt mondtak nekem is.Tudom nehez nelkule de idovel jobb lesz,sajnos en is ilyen helyzezbe vagyok es tudom milyen erzes...amikor ugy erzed hogy jobban vagy felbukkan bokol,erdeklodik irantad es megint visza zuhansz...

Bocsi az oszefuggestelen es helytelen szovegert:)

2013. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!