Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk válaszát várom! Nálatok meddig tart kb. egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
21 éves srácról van szó... és szerintem ilyen idős korban még nem lehet, hogy hosszú távra tervezze a kapcsolatát.
2014. júl. 1. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Qurvára. Személyiség. Függő.
2014. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha találok egy kedves, megértő lányt, vele az egész életem le tudnám élni.. Kár, hogy kevés az ilyen lány. 22/F
2014. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22 évesen kezdődött egy kapcsolatom, és ha rajtam múlik, szívesen leéltem volna a lánnyal az életemet.

Aztán nem úgy alakult, és most már ha fizetnének sem jönnék össze vele, de anno a szándék megvolt.

2014. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mr. Truth ***** válasza:
61%

én is akkörül vagyok de én inkább hoszabb távra tervezek... Miért ugráljak egyikből a másikba mikor van egy biztos pontom...

a punci meg mindenkinél ugyanolyan nedves...

Én inkább hosszabb távra terveznék de pont ez a baj a tinikkel. Csajok beijednek attol hogy ez egy rendes srác és hüséges és inkább nem vállalják be a kapcsolatot mert "élni akarnak" ami hülyeség, attol senki nem "l" többet, vagy rosszabbat mert több farokra huzta fel magát. Ettől csak k**va lesz.

2014. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DanteSparda ***** válasza:
nálam addig még a lány nem szakít velem
2014. júl. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hosszú távra terveznék azzal, akit igazán szeretek

21/F

2014. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amíg nem szakít velem a csaj

20/F

2014. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy most(21 vagyok) lett elegem az ilyen kis pár hónapos semmiségekből.

Most már egy normális kapcsolatot veszek célba.

Persze nem azt várom, hogy életem párját megtalálom(nem is akarnám ilyen fiatalon megtalálni azt a lányt akivel aztán az életem hátralévő részét leélem) de egy tartalmas, hosszútávú komoly kapcsolat van a célkeresztben.

Ezzel pedig nem csak én vagyok így a huszonéves korosztályból.

2014. júl. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!