Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítani akar a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar a barátnőm különb. okok miatt. Többi lent?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és mostonában elég sokat veszekedünk féltékenység miatt és azért mert nagyfejűek vagyunk és egyikünk sem enged. Én nem akarom, hogy vége legyen hisz nagyon szeretem, ő is szeret engem, csak elege van a sok veszekedésből. Igazából mindig azt mondtuk, hogy megbeszéljük de sosem beszéltük meg ezeket a dolgokat.. ez is lehet a baj. A kérdésem az, hogy hogyan lehet meglágyítani egy nő szívét? Hozzam fel neki a szép emlékeinket, az álmainkot? Milyen boldogok voltunk, azokat az időket amikor alig vártuk, hogy lássuk egymást, hogy együtt lehessünk. Idézzem fel neki ezeket az időket.. És ezek után letérdelek neki és megkérem szépen, könyörögve, hogy beszéljük át a dolgainkot rendesen, kössünk kompromisszumokat és adjunk 1-2 hetet magunknak. Ha azutan sem rendeződnek a dolgaink akkor úgy válunk szét, hogy tudjuk magunkban, hogy mindent megtettünk a kapcsolatunkért.. Szerintetek ez jó megoldás? Kérlek válaszoljatok, kétségbe vagyok esve. 19F. A barátnőm 23N

2014. júl. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Más pasiban gondolkodik!

Kapd el rendesen, és nem lesz ilyen gond!

2014. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ez jó ötlet.:))


Ha eltelt ez a 1-2 hét utána fogod már látni,hogy merre az arra.:)


Sok sikert!

2014. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy nö, rászánta magát a távozásra,azt már szinte nem lehet megállitani.Valószinü már ki is nézett magának valakit.Általában az utód elöbb meg van mint a döntés.Azért próbáld meg amit lehet.De szerintem döglött lovat nem lehet vágtára birni.
2014. júl. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!