Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért akar a nyárra szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért akar a nyárra szakítani?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a barátommal nem olyan rég jöttünk össze (kb 2 hónapja). Szeret engem, ebben biztos vagyok, érzem és tudom is, és ki is mutatja. Mégis azt mondta most, hogy szakítsunk, mert nyáron komplikált lenne az egész.(messze lakunk egymástól) Mondtam neki, hogy tudunk találkozni bármikor 1-1 napra, de hiába győzködöm és próbálkozom, nem tudom eltántorítani. Nem értem, hogy ha ennyire szeret engem (tényleg, ne mondjátok, hogy nem, tudom.. )akkor miért akar szakítani? Nem bírná ki, hogy csak ritkábban találkoznánk? Nagyon szeretem, és nem tudom mit csináljak már....

2014. jún. 2. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne akkor a távolság nem lenne akadály, ez csak egy ürügy volt hogy csajozhasson nyáron
2014. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar szakítani nyárra, mert több az ideje a bulikra, több alkalma lesz ilyen-olyan csajokkal dugni.
2014. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Deliverance ***** válasza:
100%
Sajnos egyetértek az elsővel, ha veled szeretne lenni, nem lenne fontos a távolság, hiszen eddig is megoldottátok.
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy egy távkapcsolatnál sokkal inkább csajozni akar nyáron, de nem mondjuk, hogy nem szeret ésazt sem mondjuk hogy te meg naív :)
2014. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
azert mert ugy van vele, hogy nyaron lengebben oltoznek a lanyok ugymond "vadaszgatni" akar anelkul, hogy megcsalasnak szamitson..igy majd rafogja arra, hogy nem csalt meg mert szunet volt..es nyar utan majd visszavenne teged
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
A barátod egy köcsög
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagyd menni. Legalább nem néz hülyének és nem ver át.
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csajozásról lenne szó. Inkább a munka, ami lefoglalná,és tudom, hogy ha tényleg annyira szeretne, akkor nem lenne akadály.. :( De nem tudom tényleg, hogy most mivan, vagy mi legyen, semmiképp sem akarom otthagyni..
2014. jún. 2. 19:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munka miatt, dugni akar az egész nyáron, csak nem veled.
2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretetből szakitásnak hívják ezt .
2014. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!