Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm tönkretesz a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tönkretesz a féltékenységével, mindig b. sztat, minden nap. Ok nélkül! Egyik kolleganőmre féltékeny akihez közöm nincs, de hiába bizonygatom több hónapja. Bántottam, úgy felidegesített. Ez nem az első volt, szakítani akar. Mi legyen?

Figyelt kérdés
szeretem és nem akarom h szakítson,de már nem bírom idegileg kicsinál, terrorizál. tűrök,de ha elszakad a cérna neki megyek. ez már nem az első alkalom, nem pofoztam fel, de rángatom, megütöm , hátbaütöm, kezét majdnem eltörtem és már sír, zokog és nem bánom meg kicsit se. úgy gondolom,h amit velem tesz érzelmileg, lelkileg megérdemli. most félek,m úgy tűnik végleg besokallt. mi legyen? én vagyok a durva? ezt nem lehet viselni....
2014. máj. 28. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Akkor én már rég otthagytalak volna.

Igen, durva vagy. Elég lenne az ordibálás is, vagy rángassál más tárgyat, de ne egy nőt.

2014. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szakíts. Kapcsolati erőszak áldozata vagy, de ahogy kiveszem, hamarosan a csaj is az lesz, ha nem szeparálódtok. Ezt jobb volna megakadályozni.


Amúgy mi a fenét szeretsz egy ilyen nőben?

2014. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
szeretem, mert amikor nem csesztet ( ami nagyon ritka) , nincs tőle angyalibb. és mert úgy szeret, ahogy senki.
2014. máj. 28. 16:27
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne aggresszióval kezeld már...attól nem lesz jobb, csak rosszabb. Egyre jobban eltávolodtok egymástól, az meg a másik, hogy ha elég erős: emiatt szakít veled. Add a tudtára, hogy ha nem bízik meg benned, akkor otthagyod, mert neked ez nem kell. Mert egy kapcsolat alapja a bizalom, ha nem is 100%-os, de legyen 90% felett... Ha továbbra se hagyja abba, hagyd ott, de nehogy azt hidd, hogy ha agresszív vagy, akkor abbahagyja... Csak félni fog tőled.
2014. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is ezt csinálja, annyi a különbség hogy én képes vagyok visszafogni magam és nem ütöm meg. Hidd el kezd elegem lenni nekem is. Lehet szakítás lesz a vége :) neked is ezt javaslom. Ha pedig együtt maradtok akkor fogd vissza magad..
2014. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
már most úgy veszem észre,hogy kiábrándult, pedig imádott engem..nem ugyanolyan, nem akar velem lenni, azt mondja ne nyúljak hozzá...nem tudom mi lesz, pedig nekem lenne okom őt kerülni , v ott hagyhattam volna pár hónapja mikor elkezdte,de nem tudtam,nekem nem kell más....
2014. máj. 28. 16:31
 7/17 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudom!! olyan ideget hoz belém. ő is azt mondja, ha bántom miért nem szóval, ahogy ő. mert úgy veszem észre,hogy semmit nem ér neki, és úgy felidegesít,h nem tudok mit csinálni vele!!meg se bánom , csak előtte játszom el.
2014. máj. 28. 16:32
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jobban járnátok külön. A féltékenység önbizalomhányból származik, tehát bárhogy akarod te kezelni azt nála, ez nagyrészt saját magán múlik.

Azt pedig ne engedd, hogy agresszív emberré formáljon, aki tettleges lesz vele. Ezzel téged is degradál, meg őt is.

Értem én, hogy érzelmileg kínoz, láttam már rá példát, amikor csupán szavakkal, érzelmi nyomással összetörtek valakit.

Ha jobban nyom a latba a fájdalom már, mint a szép pillanatok, akkor elkezdi elveszíteni a lényegét a kapcsolat. És lehet, hogy a szép pillanatok jutnak eszedbe róla, de azt nézd meg, merre tart a dolog, tudsz-e rajta javítani.

Azt kell megérteni, hogy nincs önbizalma, és így benned sem tud bízni, másban meg méginkább nem. Azt kell kitalálnod, hogyan tudod önbizalomhoz segíteni őt. Éreztesd vele, amikor jól csinál dolgokat. Köszönd meg neki, amikor viszont megbízik benned, és légy vele különösen kedves ilyenkor. Éreztesd vele, hogy fontos.

Próbálj uralkodni magadon, amikor viszont féltékeny. Tegyél inkább egy sétát, számolj el tízig, Próbáld meg figyelmen kívül hagyni, amennyire lehet (tudom, hogy iszonyat nehéz, ha egyáltalán lehetséges) Légy tudatában annak, hogy mi történik, hogy olyankor nem önmaga, hanem minden bizonytalansága együttesen. Ilyenkor próbáld valami semleges témára terelni a szót anélkül (szép az idő, mit eszünk stb.), hogy belemennél a féltékenységi rohamaiba.

De ha nem működik ez sem, akkor ne okozzatok egymásnak se lelki se testi sérüléseket.

2014. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen ő lelkileg terrorizál, bánt. én meg őt testileg...nem tudom melyik rosszabb.
2014. máj. 28. 16:50
 10/17 anonim ***** válasza:
A saját érdekedben szakíts vele,mert felőrli az idegeid és lehet,hogy még fel is jelent súlyos testi sértésért,ha túléli a bántalmazást. Ezt komolyan mondom. Sajnos nem vagytok jó hatással egymásra. Kezd más nővel. Nyugodj meg,szedd össze magad,szedd a cuccod és költözz el tőle még ma. Sportolj többet,vegyél új cuccokat és ismerkedj nőkkel. Biztos lesz olyan nő,aki megbízik Benned és csak azzal fog foglalkozni,hogy Neked örömet szerezzen,kedveskeden,flörtöljön Veled,amikor Veled van. Ez,amit leírtál: lelki terror. Ezt nem lehet elviselni hosszútávon,mert tönkretesz. Nekem is vot ilyenben részem,hogy gyanúsítgattak,terrorizáltak. Nem bírtam és kirúgtam az illetőt. Nem bántam meg,sőt nagyon örülök neki,hogy akkor úgy döntöttem. L
2014. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!