Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar komolyat? Korai megkerdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar komolyat? Korai megkerdezni, nem? Osszejöttem egy sráccal aki régebb tetszett, csak egy csaj szétválasztott, és most jottünk ra.

Figyelt kérdés
Kint voltam vele, 28 eves, en 20.Van egy csaja,akirol azt mondja h vele az eletet egyaltalan nem tudja elkepzelni, s a havereit sem fogadja el.Sőt ritkan vannak együtt. Velem a szo teljesen talált,a haverei tényleg lezser emberek. De..vajon ha latja h velem jobban egyezik, akkor otthagyja? hamár ugysem komoly a dolog? Mert engem annyit ölelt és mondta h milyen jol telt, és h még fog hivni, s tartsuk kapcsolatot.S hivott is...mikor leszek eléggé közel hozzá h ilyensmit h komoly kapcs. felhozzak?Tudja, h nem vagyok 1éjszakás csaj...s csak komolyat szeretnék..ma talituk eloszor..ja es ket eve komolyat akart velem, csak bedumaltak neki is nekem is h ö is haug s en is...s sajnos akkor eltavolodtam...
2008. jún. 11. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem irtad hány évesek vagytok.Komolyat az szeretne aki tervez a jövöre és veled tervezi azt.Azt pedig egy idö után észre veszed.Ne traktáld szerintem még ilyenekkel,elöbb utobb ugy is kialakul.Ha szeretitek egymást,nem lehet baj.Régen mikor együtt voltatok nem lehetett olyan nagy bizalom köztetek,ha igy közétek tudtak állni.Megkellett volna beszélnetek akkor.Most kaptál még egy esélyt,vigyázz rá.
2008. jún. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elözö válaszoló vagyok,bocsi most látom hogy ott a korotok,valamit elnéztem.Sok sikert.
2008. jún. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak ismerkedtünk, nem votunk együtt,mert volt egy koyoz ismerosunk aki összehozott de a clja igazan az volt, h ö kapja meg a srácot, engem vitt fedezesnek h a baratja ne legyen fltékeny..szoval..csunyán jatszott es nekem s a sracnak bedumalt h mennyire nem jo targyalni mert en hulye csaj vagyok, nekem megh o atveri a lanyokat stb...
2008. jún. 11. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!