Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek? A Párom mindenkir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek? A Párom mindenkire féltékeny, agyszüleményeket hajt állandóan! Szeret-e még?

Figyelt kérdés
A Párom nagyon féltékeny tipus. Senkire sem merek már ránézni sem, mert azonnal harap. Persze ő a metrón, buszon ha lát egy csini csajt, aki kidobja mindenét, kocsányon lógnak a szemei. Nem érzem igazán, hogy szeretne. Kollégisták vagyunk mindketten, több mint egy éve együtt vagyunk. A nyári időszakra áthelyeztek egy ügyeletes kollégiumba, ahol vannak olyan diákok is, akiket egy másik koliból ismer, és nincs velük jóban. Szerinte én az ő kárára kapcsolatot akarok velük létesteni, hogy megtudjak ezt azt abból az időből, amikor még a másik kollégiumban lakott. Ezután pedig ezeket az információkat én arra használom fel, hogy őt rossz szinben tüntessem fel közösségi oldalakon. Ehhez hasonló himsoviniszta megjegyzései is vannak: hogy a nőket csak a pénz érdekli, és én egy gazdag pali miatt ki fogom dobni, őt a padlóra küldöm, olyan dolgokat terjesztek róla, ami őt rossz szinben tünteti fel,mert hogy én NŐ vagyok.Azt hajtja, hogy kihasználom őt, és nem is szeretem, csak átverem. Nem értek már semmit, rengetegszer voltam a padlón miatta. Egyszer rámfogta, hogy megcsalom őt, és ezt a szüleinek telefonban el is mondta, holott nem volt igaz. Nem értek semmit ebből az egészből. Rengetegszer veszekszünk, én szeretem, és meg akarom oldani ezt a problémát. Bevallom én sem vagyok bűntelen ebben a dologban, én is sokat féltékenykedtem rá, mert igazán közvetlen tud lenni a lányokkal, és mivel nem vagyok egy szépség, félek, hogy elhagy, és én nem tehetek semmit ez ellen. Szeret még? Mit tehetek? Én 20 a párom 23 éves. Nagyon köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 5. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég egy önző ember, féltékenynek mondanám de nem szeretetből az hanem mert fél hogy hogyan vagy mikor lesz utána más...
2014. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne haragudj,lehet h le is fogsz pontozni,de leirom a velemenyem.


egy NOvel NEM igy kell banni es viselkedni. aki ezt csinalja az a szememben nem ferfi. hat milyen ocsmany dolog ez? egy no nem ezt erdemli.. ha szeret meg akkor megvaltozik.NEM neked kell megvaltozni vagy megoldani a dolgot! mondd meg neki,hogy ha nem valtozik nagyon gyorsan,akkor vege. csak magadat kinzod ezzel,es csak te szenvedsz! jobbat erdemelsz!


28/F

2014. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És mégis a te önbecsülésed vajon mennyire mélyen lehet, ha ezek után is vele vagy?? Hmm...ezen kéne elgondolkodni
2014. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Tudjátok, én nem vagyok egy féltékeny tipus, nem ellenőriztem a női emailjait, telefonját, stb....hát pórul is jártam....szóval csak annyit mondok, h együtt tudok érezni a sráccal, mert nem lehet a lányokban megbízni ;)
2014. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az önbecsülésem nem igazán volt magas a kapcsolat előtt sem, mostanában pedig igencsak megtépázva érzem magam. A párom amatőr Dj is, és ha neki nem megfelelő a hallgatók száma, akk magát okolta, mostmár én vagyok a bűnbak, mivel én teszek neki keresztbe szerinte.
2014. júl. 5. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs de nincs sok eszed ha vele maradsz, de ha vele maradsz akkor viseld el ezeket a körülményeket.
2014. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És kedves 4. kommentelő! Nem minden lány csalfa, csak rossz tapasztalat, ez nem fér a (volt?) párom fejébe sem. Nem minden csak a pénz, de a mai világ ezt sugallja sok sztereotpia született emiatt
2014. júl. 5. 22:30
 8/10 A kérdező kommentje:
De van erre valami megoldás? Nem dobni akarom a kapcsolatot, de ha lehet akk megjavtani
2014. júl. 5. 22:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez az első kapcsolatom, mondhatják, hogy nincs eszem, de szeretem
2014. júl. 5. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek veszmadarkodni,de altalanossagban az feltekenykedik,aki meg is teszi,amiert a parjara feltekeny.. A baratnom a kapcsolatunk utolso eveben folyamatosan feltekenykedett, nezegette a telefonomat, ha autovezetes kozben atengedtem a zebran egy atlagos vagy jobban kinezo lanyt,akkor balhezott (a szutyok ciganyt is atengedem,de azt soha nem vette eszre) ... Stb,majd kiderult,hogy 1.5 eve szeretoje van..
2014. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!