Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van eza hirtelen valtoza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van eza hirtelen valtozas nala? Eddig mindig velem szerett volna lenni, allandoan irt (intim dolgokrol is rengetegrt beszeltunk, azt irta vagyik a csokomra, kivan engem stb) meg o hivott el randirais.

Figyelt kérdés

Most meg 2 hete olyan szintu valtozas tortent be nala hogy rase ismerek(1x volt bulizni es smarolt 1 sraccal de csak kaland volt neki) azotw ilyen). Azota alig beszelunk, nem olyan mint eddig, suliban 1x se beszeltunk pedig eddig minden szunetben beszeltunk( hivtsm hogy jojjon de nem er ra, vagy visszase irt..) elhivtam randira, arra se jott mert baratnoivel ment inkabb sutizni vagy otthon kellet segitenie... a multhetrn 4x hivtsm 1xse ert ra. Rakerdeztem hogy mi a baj vsgy leszar vagy mivan most, azt mondta dehogy is csak most a baratnoivel akar lenni mert a volt baratjanal elvolt zarkozva(utotte is).

Most hogy vege a sulinak nemlatom ot mert 50km van koztunk de mindennap bent vagyok a varosba hivtam ahetrn is de meg nem volt jo neki egy nap se.. mostanaban mindig csak en keresem meg nem is beszelunk annyit mint eddig..

Meg mostanaban azt szokta mondogatni hogy fiubol neki eleg 1 dbig, de akkor nem ertem eddig miert kellettem neki? Mieza hirtelen valtozas most? Lehet meg valami?

Eddig 1 csok volt mas semmi..

17/f


2014. jún. 17. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van ez a hirtelen változás nála, mert csókolózott egy másik fiúval! a kérdésben is benne van.. lehet hogy azt mondja hogy kaland volt, de akkor nem viselkedne így utána
2014. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De tenyleg nincs koztuk semmi, mert ismerem azta csavot es biztos forrasbol tudom..m
2014. jún. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!