Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes belemenni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy össze akarok jönni egy lánnyal,de nekem nincs jogsim viszont neki meg van. Befolyásolhatja ez a kapcsolatot? Mert kicsit furának tartom hogy ha pl ő jönne majd értem autóval hogy ha megyünk valahova.

2014. júl. 6. 10:27
 1/7 DanteSparda ***** válasza:
én sose fogok autót hajtani nem szeretem az autókat szóval engem ez kicsit se érdekelne hogy a csajom visz kocsival ha meg őt zavarja hogy nincs jogsim akkor elég felszines csaj
2014. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát ha ez miatt nem mennél bele egy kapcsolatba akkor elég béna vagy már bocsi:) szerintem ha vagytok olyan viszonyban ez nem gáz, ha meg zavar akkor gyűjts pénzt és csináltass jogsit
2014. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.
2014. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én simán belemegyek csak gondoltam megkérdezem köszi a válaszokat.
2014. júl. 6. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, esetleg ha nagyon zavar, az első randin hívj taxit és menjetek azzal :)
2014. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az adott lánytól függ, van akit befolyásol, van akit nem.
2014. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs jogsim, míg a legtöb korombeli lánynak már van. Mondjuk nem is nagyon tervezem, nem akarom szennyezni a környezetem. De ha össze is jönnék egy ilyen lánnyal nem nagyon érdekelne ez a dolog. Nekem semmi bajom nem lenne azzal, ha ő vinne és ha ő is fel tudja ezt dolgozni, akkor semmi probléma nem lenne.
2014. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!