Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet hogy eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy eleinte mindig a társaságomat kereste most meg inkább kerül?

Figyelt kérdés

Már nem szeret, vagy idegesítem , vagy egyedüllétre vágyik?

2 éve költöztünk össze, eleinte még leültünk és órákat beszélgettünk kettesben, volt hogy a takarításból hívott ki hogy legyek vele, összebújtunk beszélgettünk csókolóztunk.

Most meg? Semmi!

Most már úgy van hogy egyedül akar lenni, voltak napok amikor én kimentem és a konyhában tevékenykedtem ő bejött a szobába.

Mindig mondani kell neki hogy gyere adj már egy puszit ne mindig én menjek, magától már eszébe sem jut.

Az a borzalmas hogy már a szexuális életünk sem a régi, amikor én akarok szexelni akkor mindig azt mondja hogy fáradt.

Amikor ágyba kerül, nem szól másról csak az alvásról.

Volt mikor említettem neki nappal is a válasz rá oké, aztán elmegy ki rágyújtani és már el is felejtette hogy szexelni szerettem volna.

Nem kérem gyakran de az elmúlt 1 hétben minden este rákérdeztem, és 2 naponta nappal.

Van egy babánk akivel sok gond van és nem tudunk kettesben lenni fél óránál többet.

Éjjel csak én ébredek hozzá de mégis azt mondja hogy ő a fáradt.

Hogyan lehetne ezt a kapcsolatot felélénkíteni?



2014. júl. 8. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt valami nézeteltérésetek? Először talán azt kellene rendbehozni... hogy miért alakult így azt mi nem tudjuk, de látszik hogy már nem most romlott meg valami..

Lehet ennyire kimerült érzelmileg, vagy korai volt a baba? Munkahelyi gondok? Családja?

A lehető legrosszabb az, mikor az egyik fél teper és beszélni akar, a másik meg már nem :S de ha akar változtatni az jó.. csak ő nem tudom hog akar-e.

2014. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene várni, amíg a baba nagyobb lesz, addig ritkábban hívjad szexelni, vagy várd meg, hogy neki hiányozzon, és ő kezdeményezze. Ha te - direkt - abbahagyod a kezdeményezést, lehet, egy hét után már furcsa lesz neki, és fogja kezdeményezni.
2014. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!