Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Béküljek vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béküljek vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy lány,régen szerelmes voltam bele,de ő kijelentette hogy nem.Úgy alakult,hogy ő lett a legjobb barátom.Azóta akárhány pasija van egy időben mindig elkezd hisztizni,hogy én nem örülök a kapcsolatának,hogy ő boldog.Nos,őneki sose elég jó egy pasi,bár tényleg elég nyomorék pasikat szedett össze,mindnek volt valami stiklije.Hogy örüljek egy barát kapcsolatának,ha tudom hogy amúgy ő se érzi magát jól benne,még ha ezt mutatja is a külvilágnak?Most nekem lett volna randim valakivel,és egyből elkezdődött a hiszti,hogy elege van a dolgokból,hogy én sose örültem neki,ha neki van valakije.És akkor kezdi el ezt a hisztit amikor a lehető legnagyobb rendben van köztünk minden.Miért?Tudom,nő.De akkor is.Én nagyon szeret(t)em,de ezzel hogy mindig elkezd hisztizni,és arra célozgat hogy töröl ha nem változok,így azt sugallja,hogy sz@rt se érek neki.Most arra célozgat hogy békülne,ha menthető ez még,én egyelőre rábólintottam,de még átgondolom.Mi legyen,hagyjam elmenni,vagy béküljek?

2014. júl. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy "töröl" azt jelenti, hogy facebook-barátnő? Keress, olyan csajt akinek kellesz, ne legyél a kis hódolója.
2014. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele, hogy utoljára próbálod meg!
2014. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen a facebookon is ismerős,de mi sokat találkoztunk korábban,elmentünk ide oda csavarogni,tényleg barát szerű volt,nem csak a neten volt barátnő.
2014. júl. 8. 15:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ki is békülünk ez lesz akkor az utolsó.Így is már annyiszor újrakezdtük,újabb esélyt adtunk a másiknak.Elegem van a hisztijeiből.
2014. júl. 8. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, hogy mi bajom a viselkedésével, hátha nem veszi észre magát, és a feltételeket a béküléshez. Ha megsértődik vagy egyáltalán nem hajlandó értelmesen megbeszélni a problémákat, fogd a szaván, töröljön.
2014. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy nem fényezed az egóját, ahogy elképzelte, és azért barátkozik veled, hogy imádónak, kiskutyának azért megmaradj.
2014. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6-ossal egyetértek, ha Neked azt mondja hogy örülj neki hogy (lelki)barátja lehetsz, krapekjai emlegetésével húzza az agyad, de közben bevágja a durcit ha másik csajjal randizni akarsz, akkor az azt jelenti hogy kis hódoló hűséges kiskutyaként kellesz neki.


#1

2014. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!