Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vissza tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza tudnám szerezni?

Figyelt kérdés

Az első szerelem volt mindkettőnknek, az az igazi kemény szerelem, fél évet voltunk együtt, de a vége felé elég sok családi problémám volt, és ezt az ő nyakába is raktam akaratlanúl.

Ezért boldogtalan volt mellettem, szakított.

2 hónapja hogy vége, 2 hete odajött egy buliba és 2x is megcsókólt, aztán elment.

Másoknak azt mondja nem hiányzok neki, de barátnői elmondták, hogy szerintük megbánta hogy kidobott.

Én megváltoztam, eddig is azon voltam hogy boldog legyen, és ezután is azt szeretném, ezért nem fogom a gondjaimmal traktálni csak hagy kapjam vissza.

Elég makacs, azóta egy szót nem beszéltünk.

Kapcsolat elején nála hagytam egy számomra kedves tárgyat, és megbeszéltük hogy akkor fogja visszaadni, ha végleg vége kettőnk közt.

Azóta nem hozta szóba, és eszébe se jutott visszaadni.


Olyat tervezek, hogy gyertyával az ablaka alá kirakom hogy: Szeretlek !

Szerintetek, ha meglátja, mi lesz a reakciója? Vissza tudom még hódítani?

Az a baj, hogy azt mondta boldog egyedül. :/



2014. júl. 8. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt : 17/F ő: 17/L
2014. júl. 8. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves gesztus! Próbáld meg, ha ő is úgy akarja úgy is együtt lesztek, de legalább így tudni fogja, hogy számodra ő sokat jelent és még mindig szereted és megbántad a dolgot!
2014. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van 2. És nagyon aranyos dolog tőled, hogy kiakarod rakni gyertyával, hogy szeretlek!:)
2014. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy letörölt/tiltott mindenhonnan, hogy hagyjam békén nem fog már visszajönni hozzám, szeretett boldog volt de nem szeretne velem lenni.. :( 4 éve szerelmes vagyok belé, azóta küzdök.
2014. júl. 8. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha így látod, akkor ne próbáld meg, mert előbb utóbb úgy érzi majd zaklatod és azt a maradék szeretet ami van benne ez "zaklatás" érzés kiölheti! Gondolom nehéz túl lépned rajta de meg kéne próbálnod!Csak szimplán barátkozz és majd lesz olyan lány aki szintén ennyit megtenne érted, mint te ezért a lányért!
2014. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!