Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok egy lányba, aki szerelmes volt belém 3-4 évig, de most nem az, akkor meg tudnám szerezni? 14/f

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 19:04
 1/4 anonim válasza:
Nem hát hogy tudnád már az évekel ezelőtt volt nem most
2014. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehetséges, bár a 3-4 év már nagyon messze van. Én kb 7.-es koromban nagyon szerelmes voltam egy srácba, sokat beszélgettünk, de megmaradtunk barátoknak, ő nem akart tőlem semmit. Azóta eltelt kb 5 év, az elején még vártam hátha meggondolja magát, majd beletörődtem. Azóta volt egy komolyabb kapcsolatom, és jelenleg is kapcsolatban élek, egy olyan fiúval jöttem össze, aki mindent megtenne értem, és ugyanez kölcsönös. A 7.-es "szerelmemmel" megmaradtunk jó barátoknak, heti rendszerességgel beszélünk, egyszer komolyabban elbeszélgettem vele a múltról, és azt mondta hogy megbánta, hogy anno nem jött össze velem.. de ez már a múlt ezen nem tud változtatni. És én nem is akarom hogy változtasson.


Megpróbálhatod megszerezni, de esélyes hogy már nem érez úgy mint régen.

2014. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2évig szerelmes voltam egy fiúba de már nem vagyok. Ha most akarna megszerezni , biztos hogy nem tudna.
2014. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
honnan tudod hogy már nem szeret ??? én is így vagyok evvel hogy 4-5 éve szeretem együtt is voltunk de ő összejött az egyikk barátnőmmel már több mint egy éve együttvannak én is öszejöttem valakivel a nyáron de szakítottam vele mert rájöttem hogy még mindig szeretem a fiut a barátnőm és a fiu sem tudja hogy még szeretem de én azóta is csak arra várok hogy szakítsanak és a fiu adja jelét hogy ő is úgy érez ahogy én ...... úgyhogy fel a fejjel mert lehetéges hogy veletek is így van és a lány csak rád vár
2014. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!