Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az helyzett, hogy bosszúból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az helyzett, hogy bosszúból megcsalt a mennyaszonyom, hogy legyen oka a szakításra. Én még egy év után is szeretem. Tudom, hogy nincs komoly kapcsolata csak egy két hetesek mert így keresi az igazit. Hogy tudnám Őt vissza szerezni?

Figyelt kérdés

#Szakítás!
2013. okt. 5. 07:01
 1/4 mantis religiosa ***** válasza:
94%
Nőj már fel és légy férfi! Minek szereznéd vissza? Örülj, hogy megszabadultál egy ilyentől. inkább keress egy tisztességes lányt. Lehet, hogy már így is mindenki rajtad röhög a hátad mögött. Minél később szánod rá magad, annál nehezebb lesz! Ne habozz!
2013. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hogy tudnám Őt vissza szerezni?"


Kulcsszó itt a gyémánt. Ha hosszabb időre stoppolnád akkor sok gyémánt.

2013. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt én sosem értettem. ha már eljut odáig egy kapcsolat hogy menyasszony van benne meg vőlegény, vagyis nagyon komolyan felmerült a 2 emberben az "örökké együtt" (vagy csak én vagyok naiv és nem ezt jelenti az eljegyzés?)

akkor az azt jelenti hogy a 2 ember közt olyan mély lelki kapcsolat is kell legyen, hogy bármit meg tudjanak beszélni egymással.

Akkor nem játszik ilyen, hogy megcsalás, mert még azt is közlik egymással nyíltan a felek hogy ez és ez megtetszett, hát el tudnék képzelni valamit.

Ezek után meg az is elképzelhető, hogy engedélyt ad a másik a testi dolgokra. Vagy nem?

Ha ez nem így működik, nincs meg ez az őszinteség, akkor valami hiba van a dologban, akkor nem őszinte az eljegyzés, az elképzelés hogy "együtt jóban-rosszban".

Tehát, ne szerezd vissza, keress olyat akivel ez megvalósul.

2013. okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bosszubol? te is megcsaltad, akkor meg mit akarsz.

Miert ez szerinted jo es tunal igy elni?

2013. okt. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!