Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti békülnétek? Adnátok új esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti békülnétek? Adnátok új esélyt?

Figyelt kérdés
Volt egy párom, 4 hónapig jártunk. Majd közölte egyszer csak hogy ő nem lett szerelmes így vége! Azóta eltelt egy fél év kb. Most már majd 3 hónapja tart, hogy mindig felhív, sms-t ír hogy találkozzunk, beszéljük meg mert ő szeretett engem de nem bírta a hisztiket. Hozzá teszem én is hibás voltam, de nem hiszem h a szakítás az megoldás egy problémára. Ti adnátok új esélyt ? Akkor nagyon fájt hogy elhagyott, nem bírnám ha megint kitalálná fél év múlva hogy ja mégsem szeretlek!

2014. júl. 8. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem... ugyanazokat a hibákat fogjátok elkövetni
2014. júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aminek egyszer vége az már sosem lesz olyan , mint azelőtt....

A barátnőm szakított , de ha vissza akarna jönni nem engedném vissza :)

2014. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mint írtad: nem bírnám ha megint kitalálná fél év múlva hogy ja mégsem szeretlek!

ha újra össze jöttök az egész kapcsolat időszaka alatt attól rettegsz majd mikor hagy el megint!

nem adnék új esélyt!

2014. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma megengedő vagyok: adnék.


simán lehet jó az újrakezdés. nem egy ilyen példa van. Ha sikerült levonni a megfelelő tanulságokat lehet azt jól csinálni.

2014. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom.. Azt mondta komolyan gondolja és alátámasztotta miért:) Azt mondta év végén megkérné a kezem:)

Ne enyhüljek?:)?

2014. júl. 8. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:
De!! Én is újra összejöttem a párommal! :)
2014. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"ő szeretett engem de nem bírta a hisztiket"... Gondolod, hogy ha kibékülnél vele, akkor már bírná? Vagy akkor hopp, egy csapásra megszűnnének a hisztik? Egyáltalán milyen hisztik? Min hisztiztél? Vagy csak ő értelmezte hisztiként? Ezekre a kérdésekre keresd meg a választ előbb.
2014. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Voltak dolgai amin kiakadtam, Ő ezeket hisztinek élte meg.

Nem hiszek abban hogy meg lehet 25-30 évesen változni, csak azt gondolom össze lehet csiszolódni, ha szeretik egymást. De ez esetben tényleg bizonytalan vagyok :(

Valóban előfordulhat ez újra. Arra viszont nincs szükségem. Köszi a komikat :)!

2014. júl. 8. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
enyhülj és mindenkinek adj 100%-ot (zöld kéz). Itt izguljuk szét magunkat miattad:)
2014. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ment a zöld:) és köszi a komikat! :)
2014. júl. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!