Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal és hát a héten szerdán egésznap nem jelentkezett nekem meg semmi.. állítólag azért mert h otthon építkeznek.. csutortokon rákérdeztem h mi volt ez.. azt mondta h késo este végeztek és nem akart már írni..nem h felébreszt... bocsánatott is kért...tegnap kérdeztem tole h fogunk e talizni most a hétvégén azt mondta h lehet bejon hozzám..erre reggel nem írt..akkor írtam neki sms-t h jon e be vagy dolgoznnak..írt a h dolgoznnak... és azóta nem is írt és fészen is fent volt... ja és belajkolta egyikcsajszi képét is -_- ezt bezséljem meg vele? mert eléggé zavar
2014. jún. 21. 19:36
 1/9 anonim válasza:
tudod egy kapcsolatban normális ha féltékeny vagy de ne vidd tulzásba mert lehet nem fog örlüni neki... és attol még hogy belájkolja egy lány képét nem jelent semmit... kérdezz rá hogy ismeri e... kehet rokona :) és az épitkezéssel kapcsolatban is... hivd fel és ha nem veszi fel vagy nem reagál ne keresd tovább majd ha valamikor erőt vesz magán és felhiv számonkérheted rajta hogy miért nem keresett... de addig is ne aggódj :)
2014. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
korod?
2014. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17
2014. jún. 21. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
egyébként nincs abba semmi ha lájkolt egy képet.. és lehet hogy alig volt fent és nem akart írni hogy utána nehogy azt érezd hogy leráz... ne legyél ennyire féltékeny...
2014. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ismeri a csajt sajnos.. smároltak is a szemem elott de akkor még nem jártunk... és az a pletyka meg h odaig volt a csajért
2014. jún. 21. 19:44
 6/9 anonim válasza:
első vagyok: figyi kérdezz rá... ha már ilyen kapcsolata volt a lánnyalérdekeld meg hogy még vonzodik e hozzá vavlamilyen szinten
2014. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy majd azt fogom neki mondani h-milyen kedves volt toled az h belajkoltad a csaj képét..

mondjam ezt vagy inkább ne?

2014. jún. 21. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyi féltékenység, nyilván nehéz neki túltenni magát. Az meg, hogy sok a dolga sajnos megesik.
2014. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon rosszul esik h nem jelentkezik... féleh hogy csak szórakozik velem... mert mindenki ezt mondja
2014. jún. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!