Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez egy párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Normális, hogyha a lány nem megy el a fiúhoz, akkor a fiúnak esze ágában sincsen keresnie? Régebben mindig próbáltak találkozni, minden nap beszélni egymással, még hogyha egy kicsit is. Most viszont kicsit több mint rá egy évre csak a lány jár a fiúhoz, és csak a lány próbálja keresni. A fiú minden féle kifogással jön. Ma már hogyha a lány nem megy el hozzá, akkor a fiúval nem beszél, ha pedig próbál mindig elhajtja azzal hogy játszik, vagy aludni megy (miközben nem is megy aludni)

2014. júl. 8. 18:32
 1/7 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem normális. Ha igazán szereti, akkor mindig szakít rá időt.
2014. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lányból egy csicska lett,akit kihasználnak.Ő szerelmes,a fiú meg nem.
2014. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy én is így gondolom. De újabban már teljesen kivagyok azzal, hogy sosincs rám ideje. De ha találkozunk mindig azzal jön, hogy nem nézte az időt, szeretne ő is egy kis kikapcsolódást. Persze ezen ha nem is mondom, mindig kiakadok, aztán pedig elkezd gúnyolódni meg veszekedni, meg kutyául bánni velem, hogy "jajj, bele ne halj".

Tudnom, neki egyáltalán nincs arra szüksége hogy beszéljünk mindig, de nekem van.

2014. júl. 8. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor találkoztok, testileg érezteti, hogy szeret? Öleleget, puszilgat aktus előtt után?
2014. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látod,ez a valódi probléma.Nem igényli annyira a társaságodat,mint fordítva,tehát nem szerelmes,mint te.Vagy ha az is volna,akkor sem illetek össze,mert nem egyformán éreztek és gondolkodtok.Ami nagy baj.
2014. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából igen, ölelget meg minden. De van mikor rájön az 5 perc, és még a csókot sem engedi. :S Régebben teljesen más volt. Ha én nem jelentkeztem fél napig, ő máris felhívott, hogy minden rendben van e velem.
2014. júl. 8. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan mintha szeretne is meg nem is. Azt látom így kívülről, hogy vacilál.. mintha nem szeretne eléggé. Sajnos a kapcsolatoknál ez a problem... az egyik fél mindig jobban akarja, mint a másik.
2014. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!