Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összetörte a szivemet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörte a szivemet egy lány! 1évig voltunk együtt. Nagyon szeretem őt, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Jó volt minden amig egy nála 6 évvel idősebb fiú közbe nem ütközött..

Ugyérzem mintha ketten kedvelnék egymást..

És mindig megvédi néha még dob is.

Valaki beszélgetni?:'(



2014. júl. 9. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon fiatal vagy még. Hidd el, hogy az idő be fogja gyógyítani a sebedet. Tudom, hogy ez elcsépelten hangzik, de igaz.
2014. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?! Nem vesztetek ossze veletlenul? Ha a lany meg tini korban van, akkor meg maga se tudja, hogy mit akar. Szoval frl a fejjel, keress egy masik lanyt, aki nem hagy el teged.;)
2014. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen bevallom fiatal vagyok. Egy taknyos 15éves.

De összetörte a szivemet..:'(

És én már ezt nembírom.. :(

2014. júl. 9. 09:55
 4/15 A kérdező kommentje:

Én 15.

Barátnőm 16.

2014. júl. 9. 09:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor a fiu 22 eves. Nyugi, ilyen korban a lanyak az idosebb pasikra buuknak.:( Par ev mulva az eszesebb pasikra fog bukni
2014. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni :)
2014. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Mit csináljak?:(

Szeretem őt..:/

2014. júl. 9. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nincs szánalmasabb, mint egy picsogó fiú/férfi. Úr Isten! LEGYÉL MÁR FÉRFI!!!!!!!!!
2014. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, hagyd a p..ba had menjen. Ennyi idősen én is egyik héten olyan szerelmes voltam mint a kandisznó, aztán a következőn meg össze voltam törve :D :D Itt a nyár, használd ki! Szerezz egy másik csajt, egerésszél szépen. Az első szerelemek után jönnek a csalódások is, túl kell esni rajta. Ha az idősebb kell neki, úgyse tudsz mit csinálni ellene. Ha a gyerekben van egy kis férfiasság, úgyse fog egy 16 éves kislányt kettyintgetni. A csajod meg majd pofára esik a két szék közt a semmibe.
2014. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amugy en a 2-es az 5-os vagyok.

1. Udvaroljal neki megjobban!

2. Valamelyik hozzaszolo irta, hogy kezd el sportolni. Ez amugy tenyleg jo otlet

3. Legyel kituno tanulo!


Amugy volt ket osztalytarsam aki jartak 12 eveesen.:S Es nem fogjatok elhinni, de a fiu a lanyt par buvesz trukkel vette le a labarol. Bar mondjuk az a lany mar 3. osztalyban mar a fel osztallyal(akkor meg 11-en voltunk) es mar 5 fizval UGY figi dugizott, hogy a lanynak a szulei megengedtek(ok, egy ottalvos buli volt a helyszin es a lany talalt egy sz** konyvet, es az elso reszet elolvasta es az alapjan tudta, hogy a digi duginal mit kell csinalni)

Ugye erted mar kedves kerdezo, hogy a lanyok, hogy mukodnek?

2014. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!