Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mi a véleménye? Meg...

Kinek mi a véleménye? Meg merjem kérdezni?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő.17 éves vagyok,a barátommal lassan 2 hónapja vgyunk együtt.Már előtte is ismertem őt,bár nem annyira.Mióta együtt vagyunk,szinte minden nap találkozunk,beszélünk telefonon vagy neten.Minden hétvégén valamelyikünknél vagyunk,persze csak napközben.Anyukámnak nagyon szimpatikus a srác,amúgy ő 18.Nagyon rendes,illedelmes,nem olyan mint a nagy többség.Na most a kérdés az lenne,hogy elgondolkodtam azon,mi lenne ha karácsonykor(persze nem szenteste) nálunk aludna.A probléma csak az,hogy mi még sosem aludtunk egymásnál,egyikünk sem feküdt még le senkivel.Viszont én most sem szeretnék,csupán az együtt alvást szeretném.Ő pedig biztos vagyok benne,hogy nem rohanna le,és ezt a szüleim is tudják.Szóba került már az,hogy mi még nem akarunk szexuális kapcsolatot.Viszont anyukám ilyen szempontból ngyon jó fej,azt mondta,hogy ő nem tilt el tőle,csak időben szóljak,és visz dokihoz.Csakhogy én nem tudom,most megkérdezzem-e tőle,hogy itt aludhatnz-e a barátom.persze megmondanám,hogy nem feküdnék le vele.De nm tudom,hogy elhinné-e,hogy bízna-e bennem,mert hát ez neki azért kockázat.Kinek mi a véleménye?

2012. dec. 9. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem messze normálisabban fogod fel a dolgot, mint a korosztályod többsége, jó ezt látni. Ha anyukád tényleg ilyen jó fej, mint ahogy leírtad, szerintem kérdezd meg nyugodtan. Nem kell azonnal hozzátenned, hogy "de nem feküdnénk le, istibizi", de ha anyukád szóba hozza, beszélhettek erről is.
2012. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
Szerintem kérdezd meg!! Ha olyan megértő az anyukád akkor biztos megengedi! :)
2012. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Ez a nem fekszünk le épp addig fog tartani mig össze nem bújtok abban az ágyban. Ő is erre vágyik és te is.

Akkor aludjatok együtt mikor már cél a szex, ezt az emberek igy szokták. Nem tudom milyen menet van nálatok karácsonykor, de ha sokan jönnek mennek ilyenkor akkor nem biztos hogy épp a karácsony a legjobb döntés.

Viszont ha arra vágytok hogy együtt karácsonyozatok akkor hajrá, de ne lepödj meg magadon ha ebböl mégis szex lenne.

Az lenne a meglepő ha nem lenne.

2012. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szeretném, ha egy családi ünnepkor a lányom fiúját kellene kerülgetenem. Napközben jöhet, de reggel és este szeretnék a családommal lenni, ha kell pizsiben-pongyolában. Semmi humorom egy vendéghez. Miért pont karácsonykor?
2012. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Néhány ember nem tudja elképzelni az éjszakát szex nélkül. Én fél évig jártam a párommal, mielőtt lefeküdtünk, és aludtunk együtt vagy 10x addig. Viszont a karácsony tényleg családi ünnep, én inkább javasolnék egy hétköznapot a két ünnep között.
2012. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jó,ez igaz,miért pont karácsony...de nálunk nincs nagy vendégjárás amugy sem.Persze utána is bőven jó,ha már nincs ez a nagy ünnepi hajcihő.

Tudom,sokan mondják,hogy együtt akarnak aludni,de nem lesz szex.Erre pedig a válaszuk az embereknek az,hogy úgysem bírjátok ki.Na most erre csak azt mondanám,igen,mindketten vonzódunk a másikhoz fizikailag is,ez igy van.Viszont ismerem annyira a barátomat,hogy megbízzam benne, udjam hogy meg tudná állni.Ennyi erővel bármikor,amikor egész nap egy ütt mozizunk az ágyban,csinálhattuk volna.Beszéltünk erről a minap,azt mondta ő sosem támadna le,én pedig hiszek neki.A mi kapcsolatunkban nem ez a lényeg,mi tényleg sokmindenen keresztül mentünk,hogy együtt lehessünk.

2012. dec. 9. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha én 17 éves koromban nem mentem volna rá a lányra aki azt akarta hogy együtt aludjunk akkor én nagyon szégyelném magam. Ha elég csinos talán még az anyukájára is.
2012. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát már ne is haragudj,de ebből a kommentből mindent értek...tudod vannak még normális fiatalok,akik lehetnek nagyon szerelmesek,és lehet hogy akarják a másikat,mégis tudják magukat türtőztetni.Sajnos a mai világban tényleg ez a normális,hogy fektessünk le mindenkit,aki mozog....még az anyjára is...gratulálok.
2012. dec. 9. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Felőlem olyan szivárványt képzelsz a szerelmed köré amilyet csak akarsz, én csak őszinte vagyok. Nem tudom miért az lenne értékesebb aki titkolja a vágyait.

Egyébként volt már jópár szűz barátnőm, akik mind épp azt mondták amit te, de egyik sem úgy vesztette el a szűzességét hogy megerőszakoltam, hanem úgy hogy egyszercsak azt vettem észre rajtam mókol.

Ha nem akarod, azt mondod nem. Ha akarod, azt mondod igen. Ez ennyire egyszerü. Megerőszakolni biztos nem fog. És remélhetőleg te sem őt:P

2012. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

"17 éves vagyok,lassan 2 hónapja vagyunk együtt."


Ráérsz még vele bőven!!

Nem is ismered!

2012. dec. 10. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!