Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit tennél? Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Röviden... Van egy lány akit megismertem kb 1 éve pár hónap után összejöttünk de egy hónapot jártunk "hivatalosan" aztán kiderült, hogy egymás agyára megyünk.. A kapcsolatunk nem szakadt meg mert heti 1x kb. (távolság miatt) találkoztunk és lefeküdtünk egymással. A sex nagyon jó... talán soha se mvolt még ilyen jó mindkettőnk részéről és alapvetően nagyon jól elvagyunk. Ő azt akarja, hogy megint együtt legyünk de ha vége lesz a nyárnak heti 1x láthatom majd a távolság miatt és többek között ezért is mentünk szét annó. Nem akarok távkapcsolatot... te mit tennél? 21/f

2014. júl. 9. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem szeretsz bele másba, és ő sem, összejárhattok szexelni... De csakis addig, amíg ebbe senki nem gondol bele többet, illetve csak akkor, hogy ha mással kapcsolatot kezdesz, akkor vele befejezed...

Komoly kapcsolat nem hiszem hogy lesz belőle, ha csak a szex tart össze, egymás agyára mennétek és még távol is vagytok...

2014. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez így nagyon furán hangzik, hogy csak lefekszetek egymással, és ennyi. A szexnek (ha ilyen tartósan csináljátok) szeretkezésnek kéne lennie, nem csak egy jó "programnak", amit heti 1-szer műveltek.

Szóval szerintem ennek vessetek véget.

2014. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1+
2014. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!