Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod a bajban más társaságát keresi, akkor Te mit tennél?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a baj? Kit keres? Mennyi ideje tart a kapcsolat?
2014. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most nem tudunk találkozni,egy -két hétig .

A kapcsolat több mint egy éve tart,

Chat oldalon ismerkedik, majd saját profilján cseveg , ellenkező nemű ismeretlenekkel

2014. jún. 22. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg csak barátság, örülnék, hogy vannak barátai. Én is levelezek egy nővel, akinek elég zűrös az élete (többek között a pasija miatt, aki leuralja és még a pénzét is elveszi), és próbálok segíteni neki.
2014. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod !

sajnos én nem tudok örülni ennek !

2014. jún. 22. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Ő nem más társaságát keresi, hanem ismerkedik. Meg kell kérdezni, hogy mi ezzel a célja!

Voltam hasonló helyzetben, valószínűleg csak féltékennyé akart tenni, de nekem az a játszadozás nem fér bele egy kapcsolatba (házasságba).

2014. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez valóban nem jó játék .....már, ha az...
2014. jún. 23. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!