Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit mondjak neki? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit mondjak neki? Hogy túl lassú ez nekem? . _.

Figyelt kérdés
Járok egy fiúval de ő fél évvel fiatalabb.. ezzel nekem nincs semi bajom.. De kicsit kellemetlen hogy nem nagyon akar nyilvánosan megölelni.. Bár ahol voltunk kamerák is figyeltek.. De én legszivesebben mindig fognak a kezét hozzábújnák stb. ..Szülei se engedik neki hogy csajozzon.. ._. Én vagyok neki az első csaj.. Bár nekem is kb ő az első fiú.. De nem toomm mit csináljak mit mondjak neki.. HELP!

2014. júl. 9. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Mondd neki azt, hogy "a búbosbankák hegyezik a fülüket, ha távoli zivatar illatát hozza a szél" - ez az egységes nemzetközi kódja annak, hogy a lány szeretné, ha megölelné a fiú.


Egy gond van ezzel a titkos mondattal, hogy a fiúk nem értik. Ők azt értik, amit mondasz nekik - ha például szeretnéd, hogy megöleljen, akkor mondd neki, hogy öleljen meg.

2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jóó.. :) Mondom neki :D
2014. júl. 9. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak közöld vele hogy többet vársz tőle
2014. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát.. Ok.. De hogy mondjam? xd
2014. júl. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!