Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találkoztam egy régi ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy régi ismerős lánnyal, akinek már van élettársa, de mégis jól érezzük magunkat együtt, most mi van? (hosszú és bonyolult)

Figyelt kérdés

Van egy lány, még 6-7 éve Chaten ismertem meg. Akkor Pesten lakott, találkozgattunk, de nem lett semmi, mert közben mindkettőnknek jött más. Azért néha írogattunk egymásnak, hogy mizu, stb. Aztán három hete véletlenül összetalálkoztam Vele itt Dunaújvárosban. Egymás nyakába ugrottunk, örültünk egymásnak, jól elbeszélgettünk. Azt kérdem, mit keres itt: Mondja, hogy összeköltöztek a PÁRJÁVAL. Mondom akkor nem is zavarok tovább, de erre ő: Üljünk be már valahova beszélgetni. Nos a beszélgetés során végig fikázta a párját, hogy mindenért nyafog, stb. De ugyan akkor összeköltöztek, közösen vettek fel hitelt.


Aztán kérdezem, hogy mit fog szólni ahhoz, ha megtudja, hogy találkoztunk? Erre:

- Nem kell mindent tudnia.


Végig dumáltunk egy egész délutánt, mindketten jól éreztük magunkat. És mindig kérdezi, hogy mikor tudunk találkozni... De csak mikor a pasija délutános.


Nagyon jól esett minden, de abban a tudatban, hogy velem "csalja" a barátját, akivel a jövőt tervezgetik, nem jó lelkiismerettel megyek bele a találkozóba. A szívem azt mondja, hogy "Egyszer élünk!" de az eszem viszont azt, hogy "Képzeld magad a másik pasi helyébe"


Majdnem minden reggel ír SMS-t a lány, hogy milyen volt az éjszakám, hogy vagyok, stb. Ráadásul névnapomon úgy köszöntött fel SMS-ben, hogy "Boldog névnapot Drágám"


Most akkor mi van? Mikor együtt töltöttük azt a délutánt, végig nevettünk, jó kedvünk volt, stb. Előző barátnőmmel pont ez nem ment. Neki most 3 éves ez a kapcsolata.


Én 29 vagyok, a lány 31


Vélemény?


Miért "kellhetek" én most neki? Mert szép is, nagyon szimpatikus, de próbálom visszatartani magam. És mind ez mellett értelmes, nem hisztis.



2014. júl. 10. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Neked a jelenlegi barátjára nem kell tekintettel lenned, mert ő neked senki. Az életben a jó dolgokért (jó csaj, jó állás, sport siker, üzleti siker...) versenyezni kell, és itt az a cél, hogy mások előtt mi nyerjünk.


A csajnak jobban bejössz, mint a jelenlegi sráca. Ennek jelemző oka, hogy összességében versenyképesebbnek tart (külső, belső értékek, egzisztencia... egyéni preferencia szerint súlyozva).

2014. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értelek én, csak itt egy a bökkenő, hogy ők közös életet terveznek, sőt hitelt is vettek fel.


... És ha az én barátnőm dobna összeköltözés után, egy elég nagy r1b4ncnak tartanám.

2014. júl. 10. 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ezt mindenképp beszéld meg a lánnyal.
2014. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kistál_és_a_torz ***** válasza:

Nagyon becsüllek, hogy ilyen komolyan fogod fel a dolgot!

Amúgy elég egyértelmű, hogy nagyon-nagyon bejösz neki.

Tudod, mondják, hogy lakva ismerik meg igazán egymást az emberek.

Szerintem most, hogy összeköltöztek a másik pasival, most jött rá, hogy mennyire reménytelen a helyzete a sráccal. Te vagy neki a remény.

Gondolom most az elején sokkal könnyebb (és kevesebb költség) azt a hitelt visszacsinálni.

Én a helyedbennem hagynám ezt a jó kis neked való nőt!

Csak ügyesen, intelligensen!

Hajrá!

2015. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
Amúgy mi van veletekazóta ?
2015. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
100%

És ha dobna a barátnőd, nem biztos, hogy "ryb@nc" lenne, hanem lehet, hogy csak simán csalódott lenne a közös "együttlakós" életben.

Annyi még eszembe jut, és ez óvatosságra int, és vitatkozom is most magammal, (hogy "ryb@nc"-e v. sem), hogy ez a lány nem úgy viselkedik, mint aki meg akarja oldani a gondokat a "párjával".

Vajon próbálta már? Ha igen, hogyan? És elég kitartó, és elég kreatív ezen a téren?

Erről persze semmit sem tudunk, de úgy tűnik feladta. Azért benne van az is a pakliban, hogy Ő egy ilyen könnyen feladós, félre kacsintgatós tipus.

Lehet, hogy veled is ezt csinálná?

Szóval tudj meg többet róla. De ahhoz meg találkoznotok kell.

2015. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kistál_és_a_torz ***** válasza:
100%
Amúgy mi van veletek azóta ?
2015. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És tényleg, amúgy mi van veletek azóta ?
2022. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Helyzet?

Mi a pálya?

Na mondddd már!

2022. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!