Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult szituáció, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult szituáció, ti mit gondoltok erről? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Néhány hónapja vagyunk együtt a barátommal, és azt hiszem teljesen őszinte hozzám. Mindent elmondott a korábbi kapcsolatairól, tudom, hogy nem volt egy szent ember sokszor és azt is elmesélte, hogy ha úgy esett kit, hogyan csalt meg. Jó, nyilván nem túl pozitív, hogy így viselkedett, de legalább nem állította be magát egy angyalnak, és nem szépítette a dolgokat. Úgy érzem velem őszinte, és nem "fenyeget" a félrelépés veszélye a részéről. Ma történt egy olyan eset, hogy el kellett szaladnia otthonról kb. fél órára, és nem vitte magával a telefonját...én nem néztem bele, hozzá sem nyúltam...de szerintetek elképzelhető, hogy részéről ez egy teszt volt, hogy én is olyan vagyok e, akinek ha lehetősége nyílik rá, rögtön nyomoz? Vagy ez csak szimplán bizalom a részéről, én meg egy hülye liba vagyok, akinek egyáltalán felesleges is volt ezen elgondolkoznia? :)

2014. júl. 3. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk mi :D Majd úgyis kiderül :)
2014. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pasiból van, figyelj rá. Ha sokszor megtette akármikor megteheti.
2014. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy egyszerűen otthon felejtette? :)

Szerintem picit túl sokat kombinálsz.

2014. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simándi József, az előzőnek van igaza, szimplán otthon felejtette...

Ebből is látszik, hogy megbízhatsz benne, (zárójelesen azért leszögezem egyenlőre),ha titok lett volna benne terhelő rá nézve tuti nem hagyja nálad.. ;)

2014. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!