Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval a sztori. Rendkívül kellemetlen, hogy már itt fordulok segítségért, de a közeli ismerőseim nem értenék meg. Tehát, én nagyon sokat önkénteskedem, és tavaly nyáron Pesten láttam egy srácot, és az egész rendezvény alatt csak nézegettük egymást, mosolyogtunk, de aztán ennyi volt, nyugtáztam, hogy mindegy, mert úgyis hazarepül, és soha többé nem látom. Idén megint önkéntes voltam Franciaországban, és mikor belépett az ajtón, el sem tudom mondani mennyire dobogott a szívem, de arra gondoltam, hogy mindegy, mert úgyis elfelejtette. De aztán mikor odajött a pulthoz, annyit mondott, hogy annyira de annyira örül, hogy itt vagyok, és emlékszik rám. Majd a hét folyamán csak úgy el-el beszélgettünk, és mindig nagyon aranyos volt, aztán úgy döntöttem lelesem a nevét az akkreditációs kártyájáról, és bejelölöm fb-n. Na így is volt, és én csak egy sima visszaigazolásra számítottam, de akkor idejött, és azt mondta, hogy olyan jó, hogy végre megismerhet, és hogy merek lépni. Néztük az asszókat, aztán átkarolt, meg kérdezte, hogy mit csinálunk este, és én is, h ők mit. Majd abban maradtunk, hogy majd informál fb-n, hogy hol lesz a csapat. Az ölelés után még egy utolsót kacsintott, és elment. Aztán este, egész nap wifi közelben voltunk, h majd ír, de nem írt, másnap sem láttam már. Írtam neki, h hazamentek-e, és annyit mondott, h igen, vége volt a versenynek, tegnap lemerült a telója, de a dómnál voltak végig, meg hogy a végén mi mit csináltunk, és hogy nagyon nagyon sajnálja, hogy ezt így elrontotta. Majd írtam neki, h semmi gond,nem akarok rosszban lenni vele. Na és erre már nem válaszolt. Most viszont úgy alakul a helyzet, hogy egy hétre Milánóba repülök, ahol ő él, és azon gondolkodtam, h esetleg megkérdezhetném, h lenne-e kedve összefutni, ha már ilyen rosszul indult, vagy csak valahogy a tudtára adni, hogy hé itt vagyok.

Szerintetek?


2014. júl. 3. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg neki, hogy ott leszel, mostmár ne baltázzátok el.
2014. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért is ne tehetnéd meg? De azért gondolkodj, mi is a jövője ennek??

De csak ezen múljon. Mert még az is lehet, hogy egy életen át bánni fogod.

Szóval: nem ... nem tudok segíteni, s más sem szerintem, ez a te életed, a te sztorid. Mivel az sem tudjuk, hogy lány vagy-e így szerintem még ajánlatot se fogsz itt kapni vigasztalásul, de talán nem is ez volt a cél.


Gondolkodj, dönts vagy döntsön egy pillanat. S majd lesz valahogy.

2014. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 menta34 ***** válasza:
Szerintem nem bonyolult, ráírsz, hogy mikor leszel ott és, hogy ő ott lesz-e? ha reagál, hogy pl. igen ott lesz akkor ha érdekled vélhetően felhozza a találkozás kérdését is.
2014. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, én vagyok a lány, akibe belenevelték ezt a fiúknak kell kezdeményezni, meg büszkének kell lenni, meg, hogy soha nem te adod az első lépést, de nekem tényleg nagyon bejön ez a srác, és minden területen.
2014. júl. 3. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de csak egy alkalmi dugás vagy neki. Azért nem írt mert talált más szórakozást. Ha ráírsz és találkoztok megint, akkor esetleg révbe ér és utána megy tovább az élete mintha nem is ismerne. Nekem legalábbis ez jött le a sztoridból.

Legyen eszed és hagyd a hülyéket, keress egy rendes pasit. Ha akarod is az alkalmi kapcsolatokat akkor se menj bele nagy elvárásokkal!

2014. júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt az alkalmi dugás dolgot, aznap este sem az volt a programja, mert kerekesszékes sportolókkal volt a városban, meg eleve sem ez jön le az életstílusából, meg abból amennyit ismerek belőle.
2014. júl. 3. 15:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani meg nyilván nem látom át a dolgokat de szerintem ne vedd komolyan ezt a dolgot.Persze , nyugodtan írj neki ha találkozni akarsz vele , biztos jól elszórakoztok majd , sőt még akármi lehet. Csak ha beleéled magad meg tervezgetsz és nem jön össze , neked lesz rossz. Tekintsd kalandnak , és ha lazán veszed jobban fogod érezni magad. Én is pont ilyen voltam , mint te , hogy vártam , hogy íjon , néha írt néha nem , egyszer elhívott máskor haverokkal lépett le , volt , hogy csalódtam benne volt , hogy összejött.Azóta így nem ringatom magam álmokba ,simán írok neki aztán ha valami kisül belőle akkor tök jó , hanem akkor majd jön más :)
2014. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 3. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!