Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem mi lehet a gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi lehet a gond velem hogy nem tudok ujra szerelmes lenni pedig nagyon szeretnék?

Figyelt kérdés
1 éve hogy szakított velem a barátnőm akine nagyon szerelmes voltam azóta sikerül túllépnem rajta hála égnek és hamarosan 2 hete hogy van egy barátnőm... De nem vagyok belé szerelmes vagyis még nem vagy nem tudom :( 3-4 hónapja ismertem meg facen és nagyon jól elbohockodtam vele. Majd június 29-edikén taliztunk is ( ez volt az első nap hogy találkoztunk ) és aznap össze is jöttünk mert elcsatant egy-két csók... Igen tudom gyorsan jöttünk össze meg minden... Viszont nagyon jól érzem magam vele, összeillűnk jól eltudunk bohockodni és 1 percig se unatkozunk a másik mellett ő màr szerelmes belém viszont én még nem érzem azt hogy szerelmes lennék valamiért nem és nem tudom miért... Szerintetek mit tegyek? Vagy miért nem tudok ujra szerelmet érezni valaki íránt? :/

2014. júl. 10. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom tesó, én is így vagyok most sajna, az idő sem segít, csak ha lefoglalod/lefoglaltatod magad:/ Engem 10 hónapja megcsalt és szakított.
2014. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lett azóta más csak nem vagyok belé szerelmes vagyis ugy érzem és nem értem miért van ez :/
2014. júl. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!