Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de az a gond, ez reménytelen szerelem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
14,5 èves lány vagyok, a srác 20. A suliban láttam még meg kb.1,5 facen irtam neki meg minden, es iden elballagott a sulibol, de szeretem...mit csinaljak, hogy elfelejtsem?

2014. jún. 24. 20:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*1,5 ève
2014. jún. 24. 20:29
 2/8 anonim válasza:
73%
tőtött kápusztát
2014. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejteni. Ezek a kamaszos szerelmes rajongások hozzá tartoznak az érzelmi éréshez.
2014. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ko
2014. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Idővel elfelejted

Találsz majd valakit, akinek sikerül elfelejtetnie veled ezt a srácot

2014. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabsi válasza:
zserelme pls mie tezset eszt,,,,,,,,
2014. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tabsi pls
2014. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 UglyDuck12 válasza:
Ne nézz szerelemmel kapcsolatos filmeket legalább egy ideig, és próbálj meg nem gondolni rá. Nehéz ez, én fiú vagyok, 12 éves és máris van ilyen tapasztalatom. A legfontosabb: ne sajnáld magad, ne sírj miatta. Tudom, könnyű mondani, de megtenni nehéz, sok sikert. Egyszerűen gondolj szép dolgokra. Máshogy ezt nem nagyon lehet megoldani. A másik dolog: szórakozz, és simán el fogod felejteni, már az haladás, ha egy napig nem jut eszedbe. Ha sportolsz akkor feledkezz bele, ha esetleg szoktál gépezni, nagyon ajánlom a horrorfilmeket, horrorjátékokat. Én is egy horrorral felejtettem el. :D
2014. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!