Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsra van szükségem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem! Mit tegyek? A többi lent

Figyelt kérdés

Kiskorom óta ismerek 2 srácot akivel nagyon jó a viszonyom barátságom nem is tudom hogy mondjam hogy ne hallatszon hülyén. Egyfajta kötelék van köztünk! A két fiú szinte testvérként szereti egymást kölyökkorunk óta! 17 vagyok és a 2 fiú szintén ennyi éves. az egyikükkel 2 éve elkezdtem járni és azóta is együtt vagyunk.viszont mióta együtt vagyunk a másik fiúval teljesen megszűnt a kapcsolatom.viszont mielőtt járni kezdtem volna az egyikükkel vele sokkal jobb volt a kapcsolatom és 2 évig ez teljesen megszűnt.a barátom úgy egy hónapja elutazott a szüleivel külföldre talán több is mint egy hónap de ez nem annyira fontos.és mi addig újra jó barátok lettünk mint régen.aztán ez több lett mint barátság.mindig is közelebb álltunk egymáshoz és mindigis vonzónak találtam.a fiúval akivel 2 évig jártam soha nem mentünk messzebb a csóknál(tehát még szűz voltam).lefeküdtem vele!nem egyszer! és lassan hazajön a barátom akivel még mindig járok, és sajnos most jöttem rá h szeretem mindig is szerettem és szeretni is fogom de nem szerelemből és nagy sajnálatomra erre most jöttem rá!ha hazajön külföldről és szakítok vele és elkezdek járni a barátjával(barátjával szinte testvérek)tuti h egy életre megutálja amit nem tudnék elviselni!viszont annyira beleszerettem a másik fiúba hogy belehalnék ha őt is el kellene veszítenem!teljesen össze vagyok zavarodva és egyáltalán nem tudom mit tegyek!!!fiúk lányok szemszögéből is remélem kapok értelmes válaszokat, amiket előre is köszönök, és nagyon hálás vagyok érte!!!

17/L



2014. júl. 10. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
2014. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadik fiút...
2014. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szellemes! :///
2014. júl. 10. 21:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem miután hazajött, üljetek össze 3-an, és dumáljátok meg
2014. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt az elsőnek írtam
2014. júl. 10. 21:49
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, itt van a nyelvem hegyén a könyv címe... tényleg, mindjárt eszembe jut... Mindegy.


Elé állsz, közlöd, hogy testvérként szereted, ellenben a másik sráccal (azt nem kell tudnia, hogy állítólag lefeküdtél vele). Így is úgy is tönkremegy a kapcsolatuk, ennyi.

Nem jut eszembe a könyv címe... :(

2014. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt a mondást, hogy házi nyúlra nem lövünk? Na most már tudod miért.


Szerintem hanyagold mind a két fiút, és szégyelld el magad amiért megcsaltad a barátod. Ha ez kiderül, ne várj sok jót tőle.

2014. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
hát, barátom nagyon nagy bajban vagy. nem tudom, hogy ebből valaha is jól ki tudsz-e jönni. szeríntem mond el, hogy mitt tettél és azt is, hogy nagyon sajnálod, hogy ez így alakult, te nem akarsz vele szakítani de az ő barátságát sem akarod elveszteni. mondd el, hogy neked mindkettem fontosak. ha igazi barát, meg fog bocsátani
2014. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..tudom most valami lotyónak néztek de....nem erre tényleg NINCS mentségem!
2014. júl. 10. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis barátság lehet ez. Te megcsalod azt akivel jársz, a másik srác meg még partner is ebben, pedig gondolom tudta hogy foglalt vagy, és te sem erőszakoltad meg. Ez már soha nem lesz olyan, mint kölyökkorotokban, mert akkor még nem a hormonok, hanem a szívetek irányított. Ezt alaposan elk_rtátok, szó szerint.
2014. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!