Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más kiábrándítónak és megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más kiábrándítónak és megalázónak érezne egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy srác, akiről úgy tudtam szeret, rögtön írogatni kezdett nekem, mikor szakított a barátnőjével. Korábban már írtam neki, de nem válaszolt semmit, és azt mondta, hogy csak akkor találta meg az üzenetem (tudom, hogy hazudik). Ezen kívül pedig letagad engem, vagyis letagadja, hogy érdekeltem volna (akkor most miért is érdekelném?), és egy hosszú monológot írt arról, hogy milyen csodálatos volt a kapcsolata és mindenki rájuk irigykedett. Más tudná még szeretni a helyemben ezt a srácot?

2014. júl. 11. 02:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hehh??
2014. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak rosdzul kezdett. Én a helyedben nem zárkóznék el, csak óvatosabb lennék, mert lehet, hogy csak így akarja elfelejteni a barátnőjét. De az is lehet, hogy fél az egyedülléttől és megfog minden lehetőséget.
2014. júl. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Biztos, hogy hagynám. Persze nem te vagyok, szóval nem dönthetek helyetted. :) Tedd amit a szíved diktál.
2014. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És te miért hagynád, előző? Szerinted sem érdeklem igazából?
2014. júl. 11. 02:13
 5/8 WheneverYouWant ***** válasza:
Hazugságra nem lehet építeni...
2014. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sz*rra várat...
2014. júl. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azért mertem hinni benne, hogy komolyan érdeklem, mert ilyeneket mondott rólam a tesójának, hogy én vagyok a legszebb, akit látott valaha, rögtön belémszeretett, és hogy engem akar majd feleségül venni. De a viselkedése alapján ez már szinte vicces… Nekem csak annyit írt, hogy szép vagyok és azt hiszi tudna engem szeretni.
2014. júl. 11. 02:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is csak erre tudok gondolni, hogy hazudik…
2014. júl. 11. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!