Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyomorszaggató?

Figyelt kérdés

18/F

Barátnőmmel pár hete volt az első évfordulónk,sok mindent megéltünk,és mikor végiggondoltam reggel a dolgokat,hogy mi minden történt már kettőnkkel,szerelmes lettem,pillangózik a gyomrom és nagyon hiányzik a lány.A gond az,hogy ő nem lángol úgy mint én,sőt egyre kevésbé és ez nagyon fáj,valamire készül,nem ad csókot,csak puszikat,és nem mondja el,hogy miért...nincs pénzem egy látványosabb randira,az évfordulón vacsorázni vittem el,asztalt terítettem külön az étteremben és egy szál rózsát tettem oda neki,szív alakban tettem ki gyertyákat.Aznap megint szerelmes volt...úgy viselkedett mint régen,kedvesebb volt,törődőbb,jobban bújt hozzám,szeretkeztünk is,de azóta semmi csók,se szex,se összebújás,se semmi (ez júni. 11-én volt)

Mit csináljak?



2014. júl. 11. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a gyomorszaggatáshoz?
2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy ki az új hapsija. Hátha ismered.
2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele erről beszélni. Egyébként lehet elkezdett megunni. Találj ki valami programot. Gondolom ha 18 vagy ő is ilyen korban lehet,elképzelhető, hogy előjött benne a vágyódás egy új iránt. Már egy éve együtt vagytok ez ilyen korban viszonylag sok idő, főleg napjainkban.. Még fiatal, kiszeretne próbálni mást is. Még nem menthetetlen, de ezek tényleg negatív változás jelei. De szurkolok neked, mert ha elhagy nem hiszem talál még egy ilyen fiút. Szóval hajrá!
2014. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem a hapsi barátnőjét :) meg is lepődött rendesen, elbeszélgettek barátnőmmel.Amúgy annyi,hogy a gyomrom majd szét szakad miatta...
2014. júl. 11. 13:22
 5/12 A kérdező kommentje:
nem egó növelésként,de kétlem,hogy hozzám hasonlót találna,ugyanis őt elég könnyű kihasználni,én meg azt a kis hiperaktív lényét szerettem meg,a viselkedését,aztán a testét...másnak meg csak a punci kell,de az az igazság,hogy magához se nyúl,nem hogy más nyúljon úgy hozzá...haragszik,mert pár hete egy bulin elég durva dolgot csináltunk mindketten,de érdekes módon csak ő haragszik,én rá nem,pedig egy csávóval feküdtek a fűben úgy,hogy le volt húzva a srác gatyája...mondjuk lehet nem kellett volna telibe talpalnom,de akkor jó érzés volt,és ittas voltam,ami persze nem mentség.
2014. júl. 11. 13:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból nekem az jön le, hogy túlságosan érzelmeskedő srác vagy, mutassál több férfias határozottságot és erőt, akkor jobban fog becsülni a csajod. És igen, a legtöbb nőre költeni kell, ha csak családod nem nagyon vastag, melózz, és költsd a pénzed magadra és a csajodra.
2014. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem nagyon van munkalehetőségem,évfordulós ajándékom fizumból volt,de onnan kitettek,mert szakembert szereztek én meg csak diákmunkában voltam ott.Nos igen, a pénzem rákölteném meg magamra.Érzékeny srác vagyok,amit eleinte nem utált bennem,hanem inkább becsült.Mára már biztos valami durva csávó kell neki,de ha ilyen kell hát leszek ilyen.
2014. júl. 11. 13:34
 8/12 A kérdező kommentje:
egyébként igazad van utolsó,már korábban kipróbáltam,és őszintén szólva idegen nők is szóltak miatta,hogy hú de tetszik nekik a határozottságom.Viszont nehéz határozottnak lenni amikor alapjáraton visszafogott vagyok.Egy próbát megér.Köszönöm.
2014. júl. 11. 13:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem jó egyik véglet sem, lásd Bájkeverők című filmet.

(Liz Hurley benne az ördög, főhősünket mindig olyan férfivá változtatja, lelkéért cserébe, amilyenre szerinte a nők vágynak, de sosem sül el jól.)


#6

2014. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehetséges kideríteni,hogy milyen pasira vágyhat? Tudom az már régen rossz,ha a valódi lényem nem izgatja,de azért egy apróbb változás,viselkedés változás nem ronthat el bennem se semmit. ötletek?
2014. júl. 11. 13:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!