Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időnek kell eltelnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie az ismerkedés-szeretkezés között?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, 1 hónapja ismerkedtem meg egy 39 éves férfival.

Azóta többször találkoztunk, sokat csókolózunk, telefonálunk, imádjuk egymást, olyan szép ez az időszak nekem.

Már nagyon vágyunk egymásra is, csak én nem akartam elkapkodni ezt a dolgot, ezért mindig semleges helyen találkoztunk.

Viszont jövőhéten eljön hozzám, és félek, hogy nem tudjuk megállni, és egymásnak esünk.

Nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot, hogy esetleg korán történik meg, és elveszti az érdeklődését, nem szeretném, ha könnyűvérűnek nézne, mert nem vagyok az.

Mennyi ideig várjak a testi kapcsolattal?

Vagy pedig eltelt elég idő már?

Ki hogy van ezzel?



2014. júl. 12. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Így "kell" alapon semennyinek. Ahogy te (meg a partnered) érzed. Szerintem attól nem veszítheti el az érdeklődését, mert lefeküdt veled.
2014. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok idő kell hozzá,míg megismerem a pasit.De ez én vagyok.Ha te úgy érzed,hogy megbízol benne,ismered eléggé,akkor szerintem feküdj le vele.Nem hiszem,hogy ezzel elrontanál valamit is.
2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ebben a korban bőven elég ennyi idő, nyugodtan mehet.

F/40+

2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy erre bevált séma nincs. Vannak férfiak akik képesek többet várni és ezzel válsz értékessé a szemükben hogy nem fekszel le rögtön velük, míg vannak olyanok akiknél ez pont fordítva működik.

Ezt neked/nektek kell érezni. Én ennyi idős korban illetve felette már nem várnék sokat (talán ennyit), ha mindketten kívánjátok egymást akkor engedni kell, hogy a dolgok megtörténjenek.....sőt tőled jóval idősebb vagyok...még ennyit se várnék mostmár.

Az, hogy ez mit vált majd ki a férfiből mi úgyse tudjuk neked megmondani :)

2014. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pff
2014. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Már megvan a módja hogyan intézzük el a magadfajta nőket!
2014. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

'jövőhéten eljön hozzám, és félek, hogy nem tudjuk megállni'


A nők ülnek négy fal között és azon morfondiroznak hogyan állják meg hogy lefeküdjenek a jövő héten a pasijukkal? Eddig azt hittem ez valami gagyi összeesküvés elmélet, erre kiderül hogy igaz. Ez a gonoszság csúcsa.

Még szekundánsok tanácsát is kikéri hogyan lehetne ezt a szörnyü dolgot elkerülni.

Ezt a témát meg kéne mutatni az újdonsült pasidnak, majd jól bezár a szekrénybe aztán leshetsz.

2014. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
26 éves vagy? Tényleg? 20 évesen egy 38 évessel az első találkozáskor lefeküdtem, előtte egy hónapja ismertük egymást, de nem találkoztunk, csak chateltünk és telefonáltunk. Ennek fél éve, még most is együtt vagyunk, semmit nem rontott el a szex, csak jobbá tette. Imádjuk.
2014. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
I fuck on the first date
2014. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 18 napos netes ismerkedés után találkoztam először a férjemmel. Az eleje úgy zajlott, hogy az első randin gyakorlatilag összejöttünk, több csók is volt, kb a felénél megfogta a kezemet és úgy sétáltunk:D és a végén igazából meg is beszéltük, hogy mi egy pár vagyunk. Következő héten volt a második randi, az azt követőn a harmadik. Akkor aludt nálam és megtörtént ami ilyenkor lenni szokott két szerelmes között:). Nem volt bűntudatunk, szerelemből tettük, és azért mert vágytunk a másikra. Mint írtam, azóta is együtt vagyunk (4 éve), már házasok is vagyunk 2,5 éve.


Ez azért nem az a kategória, és a ti esetetek sem, amikor a diszkóban összeakadsz egy pasival, és 1 óra smárolás után d..gtok a mosdóban.


Nem gondolom, hogy ezen ennyit kellene agyalni. Ha úgy érzed készen állsz rá, vágysz rá, szereted, akkor tedd meg.

2014. júl. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!