Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néha jobb ha egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha jobb ha egy kapcsolat előbb ér véget, mint elkezdődött volna?

Figyelt kérdés
Én most igy vagyok egy lánnyal. Csúnyán osszekaptunk, igy ugy tűnik azelőtt vege lett, mielőtt elkezdodhetett volna. Vegyesek az erzelmeim, mindenesetre én nem érzem magam hibásnak, az ő butasagan kaptunk össze. Igy biztosan nem fogom keresni. Csak azt nem tudom h a vasárnapi talival igy mi lett. Mar előre megbeszéltük, bár biztos gondolja hogyha osszevesztunk akkor nincs tali.

2013. jan. 18. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én határozattan azt mondom, hogy IGEN!

-Van az úgy- hogy jobb ha előbb véget ér mint elkezdődött volna!

-Ha már az elején gond van, akkor később még több probléma jöhetett volna!

2013. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is jobb.Én most szarul érzem magam a kapcsolatomban,pedig már fél éve tart,de nem tudok szakítani.
2013. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de miért nem beszélitek meg?
2013. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na most volt vasárnap tali, vagy nem? :)


Egyébként igen, néha jobb az, ha már az elején kiderülnek a dolgok és véget ér mielőtt igazán elkezdődhetne!

2013. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!