Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt -e valakinél az utálatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt -e valakinél az utálatból vonzalom lett és utána szerelem? Hogy fordulhat ez át?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 07:17
 1/5 Kerida ***** válasza:

Volt. Arrogáns, pökhendi, beképzelt kis görcs volt.

Minidig adta a laza, jó fej srácot és ha rá mert pillantani egy lányra... érezze magát megtisztelve.


Jó ideig el is kerültem, ha találkoztunk max köszönés volt. A forduló pont akkor jött el amikor ő tett egy oltári nagy hülyeséget, és mentettem meg a hátsóját. (hozzáteszem nem ez volt a célom)


Onnantól nem tudta hogy járjon a kedvembe... én meg keresztül néztem rajta. Amikor kifakadt, hogy mi bajom vele, akkor beolvastam neki, hogy ennyire torzult jellemmel inkább ne tegyen értem semmit és akkor sem érte tettem amit, hanem a másik szenvedő felen segítettem.


Onnantól kezdődött az korszak amikor elkezdte vissza venni a nagy arcát és elkezdett végre igazán élni. A végére egy valóban jó fej, laza srác kerekedet belőle. Járni viszont sosem jártunk. Mikor ő kapcsolat, addigra már valaki más is a képben volt. De sokáig szerettem csak féltem kezdeményezni, mert nem tudtam, hogy visszaváltozik-e.


Szóval ő levetett az egójából és máris férfi számba lehetett venni.

2014. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy ismerősöm, akivel úgy nézett ki lélektársak vagyunk, hónapokon keresztül semmi galiba nem volt, elkezdtem megkedvelni, majd amikor úgy nézett ki hogy a barátkozásból kapcsolat lesz, neki inába szállt a bátorsága, és eltűnt mindenféle magyarázat nélkül. Na azon a ponton megutáltam, iszonyatos dühöt éreztem. Idővel felbukkant, bocsánatot kért, elmondta ahhoz is gyáva volt hogy nyíltan elém álljon, mert tudja hogy erős jellem vagyok, és idézőjelben véve megsemmisítettem volna. ( azóta sem felejtettem el ezt a kifejezést:D ) Hónapokkal később is dühös voltam rá, de már szimplán egóból nem hajtottam fejet előtte, a büszkeségem fontosabb volt. Bizonyította apró dolgokkal hogy máshogy áll már a dologhoz, akkor indult el bennem az az érzés, hogy az utálat elpárolog, kezdem szeretni. De mégsem lett belőle semmi, úgy döntöttem, elég volt ebből ennyi. :)
2014. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerosom aki egy arrogans ontelt figura volt. Nagyon sokaig gyuloltuk egymast mert mindenkivel bunko volt es mindenkit bantott. Aztan beiratkoztam egy olyan elfoglaltsagra amin o is reszt vett. Gondoltam adok egy eselyt miert eljek haragban. Hat o velem tovabbra is kegyetlenul bant. Aztan szepen beolvastam neki. Utana elkezdtunk beszelgetni. Egyre tobbet es tobbet. Azt hittem felreismertem es egymasba szerettunk. 5 honapig jartunk aztan kiderult h egyaltalan nem ismertem felre a srac egy farok. :D Szoval szerintem olyannal ne jarj akit eloszor utalsz.. Mert ha utalod van ra okod es ha mar okod van ra akkor az baj.
2014. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Két olyan pasim volt, akikkel nagyon erősen ellenszenveztünk az elején. Az egyik lett életem legborzalmasabb párkapcsolata, a másikhoz szeptemberben hozzámegyek :)

Jól látják a hozzászólók, általában az arrogáns, lekezelő maszk az oka mindennek. Az pedig, hogy utána működik-e a dolog, attól függ, van-e vagy volt-e valaha valami a maszk mögött. Bár (ebben is igazatok van) az ilyen maszkok az esetek nagy részében hiányt takarnak...

2014. júl. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!