Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exbarátnőm, ha majd összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőm, ha majd összejön egy pasival, azt hogyan dolgozzam majd fel?

Figyelt kérdés
Szerettem őt, és ő dobott. Ha összejön valakivel, azt hogyan dolgozzam fel, már a gondolatától rosszul vagyok.

2014. júl. 1. 15:46
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
53%

rinyagép...

atotl még hogy dobott a nőd nem döl össze a világ... találsz másik libát is a farmon nem ö volt az utolsó. Ne hagyd hogy az érzelmeid irányitsanak mert akkor egyedül döglesz meg. Legyél Férfi és lépj tovább

Amikor senki sem lát akkor meg megnézheted a titanicot egy csomag zsepivel...

2014. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké, csak ő nem egy csaj volt, vagy liba a sok közül, hanem tényleg különleges volt, belezúgtam.


Tényleg az én esetem, és nem egy numera, egy p*na.

2014. júl. 1. 15:50
 3/11 Mr. Truth ***** válasza:

nem ő volt az utolsó... hidd el a következnö nödnél eszedbe sem fog jutni a "különleges" meg az "eseted" csaj...

Mindig van jobb és mindig van másik.

2014. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz védekezni,szétmentetek,neki lesz más,és az bizony szar érzés lesz. De majd jusson eszedbe,h elmúlik az érzés és te is leszel még szerelmes.
2014. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké, és ha naponta látom a csajszit?
2014. júl. 1. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Az meg úgy még nehezebb lesz. De tenni akkor sem tudsz mást.
2014. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
óóó én megoldásokat akartam volna olvasni, nem ilyet, hogy nem tudsz mit tenni.
2014. júl. 1. 16:36
 8/11 Mr. Truth ***** válasza:

Van megoldás...

költözz el változtasd meg a neved lépj be az idegenlégióba... az mejd lefoglalja a fölös energiáidat ahelyett hogy ilyen hangyaf**nyi hülyeségeken rágodsz...

2014. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De erre mi a megoldás?:D Volt már csajod? Hogy léptél tovább?

Erre ez a megoldás,a továbblépés,az idő,h optimistán tekints előre. Hogy próbálj ne ezen agyalni. Ha látod nehezebb,de..ez sajnos ilyen. Én nem napi szinten,de heti szinten látom az exem és van új nője (meg mellette fűzi a fél világot,amit látok..) és rossz volt,de foglalkoztam a magam dolgával,idővel elmúlt.

Erre más megoldás nincs.

2014. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most megmár pont leszarom,h kivel mit csinál,inkább a barátnőjét sajnálom szerencsétlent. Meg a lányokat akik bedőlnek.
2014. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!