Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exbarátnőmre, ha ránézek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőmre, ha ránézek, rosszul leszek. Hogy érjem el, hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés

Szétváltunk, megértettem. De gyakran látom. Viszont, ha meglátom, hogy mással beszél, szép a haja, jól néz ki, boldog vagy akármi, rosszul leszek, hogy nélkülem, és nem ölelhetem át, és már nem is beszélhetek vele, csak felszínesen.

Addig ha ránéztem, elolvadtam, de akár most is eltudnék, de nem kéne.


Hogyan változzon meg ő a szememben? Ésszerűen el lett magyarázva, hogy vége, az agyam felfogta, de a szívem nem engedelmeskedik.

Addig imádtam őt nézni, most meg ránézek és távolság van köztünk. Nem lehetek vele, nem bír már úgy elviselni, nem én kellek neki. Én ezt megértettem, el is fogadom, ez van, de nem egyszerű szemléletmódot is változtatni.



2014. júl. 3. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre nincs külön gyógymód. Ezen csak az idő segít. Kicsit nézegesd a többi lányt is, próbálj tudatosan nem foglalkozni vele, ne is nézz rá.
2014. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2014. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolj a szakítás okára
2014. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megmondom mit csináltam. Depressziós lettem. Aztán, amikor nem voltam annyira padlón, elkezdtem megnézni, mit akarok az élettől, és elkezdtem azokon a dolgokon tudatosan dolgozni (minden, ami nem a párkapcsolat). Most már volna kedvem új kapcsolathoz. Nem azt mondom, hogy nem jön elő néha a dolog, de sokkal, sokkal jobb. Az a lényeg, hogy kezdj el érdeklődni más dolgok iránt. Ha nagyon nem tudsz, akkor viszont tudatosan ülj le, és gondold át, hogy mi történt, miért szakítottatok, és azt hogy együtt akarnál-e lenni valakivel, aki nem akar tényleg. Azt is hagyni kell, hogy átéld a dolgot, hogy utána el tudd engedni. Készítsd fel magadat arra, hogy más pasikkal fogod látni. Amikor már az élet más területein átélt sikereid (amiken dolgoznod kell) már visszaélesztették kicsit az életet benned, és lesz több önbizalmad, utána sokkal könnyebb lesz.
2014. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!