Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet a legnormálisabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a legnormálisabban és a legkíméletesebben szakítani?

Figyelt kérdés

A barátommal két éve vagyunk együtt. Véleményem szerint már elértünk egy olyan pontra ahonnan már nem tudjuk építeni egymást. Sokat veszekszünk és már nem vagyok boldog, és szerintem már ő is érzi ezt csak mind a ketten félünk hogy kimondjuk ezt. De szeretem még csak tudom hogy innentől kezdve már csak bántani fogjuk egymást

Hogy lehet véget vetni egy ilyen kapcsolatnak kíméletesen és normálisan?!



2014. júl. 14. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki részletesen a teljes igazságot, ennél nincs korrektebb.
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szemtől-szemben: "Ne haragudj, de úgy érzem, hogy ez a kapcsolat nem működik már köztünk. stb."
2014. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem minden kapcsolatot meg kell vele szakítani és kész. Ettől kíméletesebb nincs
2014. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak közben félek attól is hogy csinál magával valamit
2014. júl. 14. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajjaj.. Akkor te már nem is magától a szakítástól félsz, hanem attól, hogy a barátod valami olyat tesz, amit később megbán...

Szerintem csak akkor nem tenne semmit, ha

1: higgadt lenne és belátná, hogy tényleg nem megy tovább a kapcsolat

2: kiegyensúlyozott személyiség lenne

3: ő maga szakítana veled, és akarná, hogy legyen vége a kapcsolatnak...


Kíméletes megoldás nincs, de biztos, hogy véget kell vetni a kapcsolatnak?

Nézd, én nem tanácsolnám ezt másnak, de mi lenne, ha megpróbálnád, az ő szájába adni a saját gondolataidat?

2014. júl. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ès azt hogy csináljom?
2014. júl. 14. 23:25
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak nem tudom hogy csinálhatnám helyesen a dolgokat úgy hogy azért ne törjem össze őt se meg magamat se

Mert voltak szép pillanatok amíg együtt voltunk és szeretni is fogom őt mert ő az első szerelemem de be kell látni azt hogy ami nem megy az nem megy csak nem tudom hogyan tálaljam ezt az egészet

2014. júl. 14. 23:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, kérdezd meg, ő mit gondol róla. Beszélgess vele, és mondd, hogy szerinted miért nem működik a kapcsolat. Ha szerinted ő is érzi, hogy nem működik a kapcsolat, erre építhetsz. Mondhatod, hogy ezt érzed vele kapcsolatban is.


Egy fontos: utána ne te legyél az, aki a lelkét ápolja.

2014. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!