Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet megmondani a...

Hogy lehet megmondani a legkíméletesebben, hogy nem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel eddig kétszer találkoztam, de először nem úgy, viszont másodszorra már randi lett belőle. Elég jól elvoltunk és beszéltünk róla, hogy mi lenne ha járnánk, de végül elváltunk úgy, hogy nem mondtuk ki, hogy most mi van. Én így átgondolva nem szeretnék semmit inkább (eddig is voltak kétségeim egy bizonyos dolog miatt), csak nem tudom, hogy mondjam meg neki, mert Facebookon kérdezte, hogy most járunk-e.

Nagyon nem vagyok jártas ilyen dolgokban, és nem akarok sablonos lenni, de nem tudom mit írjak.


2014. márc. 15. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki az aki olyat kérdez, h "akkor mi most járunk?"

Ezt érezni kell..


20/f

2014. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 WheneverYouWant ***** válasza:
legyél őszinte az a lényeg...
2014. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor mond h bocs,nem... ennyi
2014. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azért kérdezi ezt, mert én elég kétértelműen viselkedtem vele, mert mint írtam én nagyon nem vagyok otthon ilyen témában, de még nem nagyon volt kapcsolatom és ezért...

Amúgy létszi ne gondoljatok egy hülye kis csitrinek, mert bár igaz, hogy ebből eléggé úgy tűnik, de nem vagyok az.

Akkor annyi elég, hogy bocsi, de nem?? Ez nem hangzik nagyon bunkón?

2014. márc. 15. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy legyél vele kíméletes, ne rombold le neki az önbizalmát.
2014. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én is így akarnám, de nem tudom milyen szavakkal fogalmazzam meg. Persze, akár, hogy is írom meg, a jelentése mindenképp az, hogy nem.
2014. márc. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!