Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne vkivel a lehető legkíméletesebben szakítani?

Figyelt kérdés
nem akarom húzni-halasztani a dolgot, csak nagyon nehezemre esik, főként h ő eléggé szerelmes belém
2008. okt. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Először azt jelentsd be neki hogy szeretnél kettőtök között szünetet, hogy egy pár napig ne találkozzatok mert nem vagy már biztos az érzelmeidben, és mondod hogy nemtudod hogy folytatni akarod-e ezt a kapcsolatot. Eltelik a pár nap, ezáltal a párod rákészül a legrosszabbra is, majd mikor legközelebb találkoztok, mondod hogy nem benne van a hiba, meg nagyon aranyos (fontos h dicsérd) de szeretnél vele szakítani. Persze bedobhatod a sablon dumát hogy barátok maradhattok, de nem minden esetben javít a helyzeten. Szerintem így a leg fájdalommentesebb a szakítás.
2008. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem mióta jártok és fiú/lány vagy?
2008. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok, 4 hónapja járunk, és én vagyok az első nő az életében, ezért olyan necces
2008. okt. 26. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:

A szünet nem minden esetre jelent szakítást. Volt barátomnak Én is szünetet jelentettem, ő nem fogadta el, mert azt hitte, h ebből szakítás lesz. Pedig ha kibírta volna azt a pár napot, akkor nem hiszem, h szakítottam volna. De neki ennyit ért, nem bírt várni.


A Te esetedben szerintem kihagyhatod ezt a szünet dolgot, ha már nem akarsz vele lenni, mondd meg neki őszintén, ugy ahogy az első válaszoló mondta, csak szerintem hagyd ki a szünetet!


A.

2008. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tipikus, csak a lányok foglalkoznak azzal, hogy ne okozzanak fájdalmat a pasasoknak. legalábbis ez az én baráti körömből a tapasztalat.


Egyébként a megoldást az első válaszoló adta meg, bár itt az a veszély, ha túl kedves vagy vele, akkor azt hiszi hogy még van esélye nálad és próbálkozni fog


a szakítás mindig fáj, ez elkerülhetetlen


de legyél határozott. sok sikert! :)

2008. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2008. okt. 26. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!