Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a korkülönbségről?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és megismerkedtem egy nálam 12 évvel idősebb nővel egy randioldalon.Küldtem neki üzenetet, hogy szimpatikusnak tűnik és szívesen találkoznék vele és erre pozitív választ kaptam vissza.Azóta többször is chateltünk és megbeszéltünk egy első randit.

Kicsit félek mert mégiscsak nagy a korkülönbség és ehhez majd mit fognak szólni a barátaim és a családom ha esetleg komolyabb érzelmek szövődnek és egymásba szeretünk.

Valamint ha tényleg egy pár lennénk az életkorból adódó különbségeket, hogy tudjuk majd áthidalni és vajon meddig tart majd a kapcsolat és az ő ismerősei majd mit szólnak ehhez szóval tele vagyok kételyekkel.Ti mit gondoltok erről és voltatok e már hasonló helyzetben?



2014. júl. 15. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én sz*rok rá
2014. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ki ne hagyd,életed egyik nagy élménye lesz

a többieket nagy ívben sz-ard le

2014. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ez egyszerűen kihagyhatatlan
2014. júl. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A 2-esnek igaza van. Mindenképp gyere vele össze! :)
2014. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#1 Igazán fantasztikus választ adtál ez annyira remek volt, hogy a végén Kossuth-díjat kapsz érte.Szerintem ez az oldal történetének eddigi "leghasznosabb" válasza volt be is lájkolom mert ez látni kell mindenkinek.
2014. júl. 15. 00:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Az számít te mit érzel és gondolsz, nem az ,hogy a barátaid mit szólnak.

Ha jól kijöttök,miért ne?

2014. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A véleményem kérdezted a korkülönbségről, nem?

1. voltam

2014. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat legalább vannak értelmes válaszolók.Én is azt gondolom, hogy ez egy remek lehetőség és ki kell ezt használnom de mégiscsak tartok ettől egy kicsit mert neki már volt több kapcsolata nekem ez lenne az első komoly és nem biztos, hogy tudnám neki azt nyújtani mint a korábbiak sem anyagi sem szexuális sem pedig lelki téren.
2014. júl. 15. 00:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne másokkal foglalkozz, ha ti kijöttök egymással és jól elvagytok együtt, miért ne? Csak rajtatok áll. Hajrá! :)
2014. júl. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De gondoltam van annyi eszed és felfogod, hogy építő jellegű kérdéseket várok.
2014. júl. 15. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!