Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves szinte toppmodell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves szinte toppmodell testű, jó tanuló lány egy 33 éves izmos kigyúrt pasival miért gabalyodnak össze? Mi a véleményetek az ilyen nagy korkülönbségről?

Figyelt kérdés
Nektek mi lenne a véleményetek róluk? Összegabalyodás alatt értem az orális anális kielégítést és a szexet is.
2014. jún. 1. 09:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Szó nincs kapcsolatról, csak alkalmankénti vágykielégítés.
2014. jún. 1. 09:52
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Az a véleményem, hogy a lány egy odvas k...va
2014. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azt élvezik. Nem rohadt mindegy? Az ő életük..
2014. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A válaszadók irígyek, ha ez jó nekik. Csinálják!
2014. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
normál dolog..a pasinak kell a friss hús,a lánykának meg hogy valaki rendesen megdolgozza..
2014. jún. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint a k...vaság nem itt kezdődik. Viszont azt látom hogy heves reakciót váltott ki belőled.
2014. jún. 1. 09:55
 7/18 A kérdező kommentje:
Hármas válaszoló, sose tudhatod... Lehet hogy ez az én életem csak más szemszögből írtam le.
2014. jún. 1. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Engedtessék már meg, hogy leírjam a véleményemet. Egyébként pont leszarom. A véleményemet kérdezted. Ez a véleményem
2014. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A lánynak tetszik az izmos test és tapasztaltság,a pasinak meg a fiatal test és "ártatlanság".


Felőlem csinálják.

2014. jún. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha jól esik nekik, csinálják. Nekem mindegy. :)
2014. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!