Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy csapatunk, 8-an vagyunk fiúk lányok vegyesen, hetente legalább 1x összefutunk, főleg koncertekre megyünk együtt, ők a legjobb barátaim. :)És ebben a csapatban nekem tetszik az egyik srác. Ő kicsit idősebb nálam, de ez nem nagyon számít, mert egy szellemi szinten vagyunk. :) Minden nap szoktunk facebookon beszélgetni, és az esetek 90százalékában ő ír rám. A közös csapat taliknál általában mindig velem beszélget, keresi a társaságom. Már egy szép zöld féldrága követ is adott nekem mert hogy nála úgy is csak elkallódik. Furcsa személyiség, ezért nem tudom, hogy ezek nála 'jelek', vagy csak szimplán barátként tekint rám. Én nem merném megtenni az első lépést felé, amíg nem leszek biztosabb benne, hogy érdeklődik irántam máshogy is. :) Ti mit gondoltok?

2014. júl. 15. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
tedd a kezed a tv képernyőre lököm az infót 380 Ft/perc+áfá-ért :D nem vagyok Tihanyi Tamás honnan tudjam én ezt mégis?
2014. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Elárulok egy titkot. Nincsenek jelek. Ha a pasi akar egy csajt, akkor lép. Minden más csak kifogás!
2014. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Holnap ismét találkozunk, és esetleg tudnátok mondani valamit, hogy finoman hogy közelítsek felé, hogy ne vegye tolakodásnak?
2014. júl. 15. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nyilvánvaló, hogy érdeklődik irántad.

Az a 90 százalékot pedig tornázd le 50-60-ra, ha nem akarod elveszteni.

Ha nem kapunk jelzést, egy idő után megunjuk, mert azt hisszük, reménytelen eset. És lásd, téll ez van, most is ez a hozzáállás, "Én nem merném megtenni az első lépést felé"

Milyen első? Már egy csomót ő tett meg :D

Evezz te is kicsit, nyiss többet felé. Aztán kiderül a többi.

2014. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyrészt egyet értek a második kommentelővel, másrészt vannak akiknek több idő kellmert félénkebbek és biztosra akarnak menni. Amiket fent leírtám szerintem jót jelentenek. De ha neked tetszik, és neki is tetszel azt érezned kell! egyszerűen benne van a levegőben!
2014. júl. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr. Truth ***** válasza:

Ez tetszett hogy "kicsit idősebb de egy szellemi szinten vagytok"

Mivel te sem lehetsz valami talpraesett ezért most elképzeltem öt is "kicsit idosebbkent" hát... Sok sikert :D


Amugy egy jó tanács: képzeld el hogy te Ő vagy... Mit várnál a másiktól hogy egyértelmű legyen? Na azt csináld te és mivel "azonos szellemi szinten" vagytok igy ő is érteni fogja :)

2014. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tök egyértelmű, hogy bejössz neki :D mit szenvedtek már...istenem
2014. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!