Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy tetszem egy fiúnak? Valami jeleket esetleg, amikre lehet jobban figyelnem kellene?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon széles a skálája ennek. Biztos nem lehetsz benne eleinte, mert van hogy direkt módon jönnek a jelek és van hogy indirekt módon. De szép téma is ez, istenem. :)
2014. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például ha elhív randira, akkor arra figyelj, mert valószínűleg tetszel neki:D
2014. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 meg fájdalmas is!
2014. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindketten énekkarosok vagyunk, és egyszer volt fellépésünk egy távoli városban. Egész délelőtt egyedül voltam, két idegesítő libával. Majd délután szabadon mehettünk bármerre, és elmentünk Mekibe. Ők is ott voltak, és rengeteg kaját meg colát vettek. Azonban indulnunk kellett, és nem tudták hogy elvinni. Mondtam, hogy Segítsek-e? s nekem adták a colát.. onnantól kezdve beszélgettünk. Meg, a buszon előttem ült, és végig figyelt. :-) Azóta mindig köszönünk egymásnak. Sokszor oda akartam már menni hozzá, de sajnos soha nem mertem.
2014. jún. 15. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!