Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felhozhatom az együtt alvádt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozhatom az együtt alvádt neki, vegy majd csak később?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki kb a legjobb barátom, minden nap beszéünk, szinte állandóan viberen, mindent megbeszélünk egymással, én szerelmes vagyok belé mióta ismerem, azaz 3 éve, Ő eleinte mikor megtudta hogy mi a helyzet, azt mondta hogy barátságnál többet nem érez, majd egy jó 3-4 hónapja azt mondta, hogy mióta napi rendszerességgel találkozunk Ő is kezd valamit érezni, ami több barátságnál, de várni szeretne mert nem szeretné, hogy a gyerekes hülyeségek miatt, amik miatt az előző 2 kapcsolata is tönkre ment menjen tönkre esetleg a mienk is és ezzel együtt a barátság is. Nagyon sok időt szoktunk együtt tölteni, sokszor van itt nálunk éjszakába nyúlóan is és ugyan ez fordítva is, a múltkor pl elmentem hozzájuk éjszaka (10 óra körül) hogy beszélgessünk meg egyáltalán hogy találkozzunk ,mert már régen találkoztunk, és mikor beszélgettünk beszélgettünk, eleredt az eső, behívott (kint űltünk az udvaron) leűltünk az ágyra, beszélgettünk tovább, vártuk hogy elálljon az eső. már 1 óra is elmúlt mire elindultam haza és volt már ez így vele is, hogy itt volt hajnal 2-3 óráig.

Szerintetek felhozhatom neki, hogy egyik este ittaludhatna?

Hogyan kérjem meg rá? nagyon örülnék neki ha ittaludna! :D

17/L

18/F



2014. júl. 16. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mond neki pihenj le az se baj ha elalszol én vigyázok rád
2014. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még semmi komoly nem volt köztetek, akkor inkább még várj vele. De azért nyugodtan utalj rá, hogy bírod és ha olyan jeleket kapsz vissza, hogy ő is, akkor mondjuk elmehetnétek randizni. Légy türelmes, mindent a maga idejében!
2014. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ha felajánlod az ágyad ott alvásra, hangsúlyozd ki, hogy Te természetesen másik helységben fogod az éjszakát tölteni.


Ha Ő másként gondolja majd szólni fog úgyis. :-)

2014. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
még csók se volt de már együtt alvás ??
2014. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő is pontosan tudja, hogy én mit érzek iránta, (de ezt le is írtam) és mondom, azt mondta, hogy Ő is többet érez mint barátság. De még várni akar...
2014. júl. 16. 16:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg amúgy is szerintem vagyunk olyan kapcsolatban, hogy még a baráti együtt alvás is szóba jööhetne (mármint hogy abból esetleg alakulhatna valami (nem a szex lenne az elsődleges célja ennek, hanem tényleg szeretnék vele minnél több időt tölteni és szeretnék mellette elaludni és felkelni, látni ahogy felébred, és vigyázni az álmát éjszaka! )
2014. júl. 16. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyit kéne mondanod neki,hogy figyelj,szerintem vagyunk olyan viszonyban,hogy nyugodtan itt aludhatsz,ha gondolod.Ne érts félre,csak szeretnék vigyázni rád,és nem fog olyasmi történni,amit te nem akarsz.Ennyi.
2014. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha félre értené mert gondolom nem akarod egyből megdugni

a lényeg mutasd meg neki ezeket a kérdéseidet mert hogy tanácstalan vagy és kérdezősködtél mit tegyél

szurkolunk neked

2014. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi! :D
2014. júl. 28. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veletek? :)
2014. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!