Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi legyen? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen? Van egy fiú, aki.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki odajött hozzám és megismerkedtünk..nem nagyon tudtunk beszélgetni, nem volt téma.. Eltelt 1,5 hónap és még mindig van csend és nem olyan oldott a hangulat mint kéne lennie... Szerelmes belém, én lennék az első barátnője, viszont én nem tudok mibe beleszeretni, ha nem beszélgetünk, viszont bejön a srác, tényleg aaranyos meg jóképű, adnék neki egy esélyt, viszont nincs facebookja...így, hogy nincs fent a legnépszerűbb közösségi oldalon, természetesen vibere meg más egyéb(pl. Ask.fm, instangram stb) sincs így kevesebbet beszélünk (hétköznap suliba szünetekben) ..szerintetek ennek ellenére hogy nincs faceja, összejöjjek vele? (ez egy történet E/1-ben meselve, kíváncsi vagyok ti mint kívülállók, hogyan látjátok)

2014. júl. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

A face nem lényeg.

De hogy semmi téma és kommunikáció sincs nálatok,az csak felesleges időhúzás és nem kapcsolat.

2014. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hála a jó égnek, nem fb ember... :DD

telefonja, és izmos 2-lába van?

Tudod, mint a közép korban, élőben talizni?

2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kigyúrt, nem annyira izomember, de edz rendesen, szóval rohadt jó teste van és arcilag is rendben van :) ha egy kicsit több önbizalma lenne, tuti bomlanának érte a nők
2014. júl. 17. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha meg önbizalma lenne az lenne a bajod,és féltékenykednél.De ez így felesleges időhúzás hogy nem találjátok az összhangot.Ez csak mondva van hogy járunk,de valójában nem az.
2014. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hm.érdekes srory . Ismerek egy lányt , barátok vagyunk és ez a story alapján olyan mintha rolunk beszélnél . Viccen kivül .

Hany éves vagy ?

Életemre esküszöm hogy szerintem én rólam beszéltél .

2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van vibered?:)
2014. júl. 19. 19:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem add meg neki a telefonszámod mert:

1- Bíztatod

2- És megvan a kapcsolat amire vágytál, igaz nem pont olyan, de azon még később változtathatsz



és ha megadod akkor +1 pont ha azt mondod szívesen dumálnál vele, vagy hasonló sok sikert ;)

2014. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!