Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ennyire utál vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ennyire utál vagy csak erősen küzd azért hogy elfelejtsen? Az igaz hogy egy fiú ha őrülten szerelmes és csalódott elakarja a lányt felejteni bántja és menekül előle hogy könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Ha beszélek exemmel vagy megprobálok beszélni és leirom neki a dolgokat hogy beszélgetni szeretnék nem vitázni és nem haraggal elválni akkor egyszerűen elkezd flegmázni velem mint aki őrült mint aki direkt csinálja és amikor leirom neki hogy olyan mintha menekülnél futsz valami elől mert félsz hogy akarni fogod egyszerűen irja hogy na tiltalak és nem akar sem szóba állni velem semmit .. viszont amikor iszik vagy megtudja hogy mással beszélgetek azonnal szinte mint egy sárkány ideges lesz volt hogy egyiknap telefonon keresett aztán azt mondta hogy már mindegy mert nem lényeg majd azt akarta tegnap hogy én hivjam fel ex pasimmal beszélget folyton akivel régen voltam és azt mondta neki ő nekem akar jót mert ő lelkileg kivan készülve tudni sem akar rólam sem hallani mégis valamikor ő kérdez meg másoktól hogy én nem-e kérdezem .. 1 hónap múlva megy németországba azt hiszem. egyszerűen szóba sem akar velem állni azt mondja én vagyok a hülye meg hogy nem akar velem beszélni látni semmit hogy fogjam fel és azt nem értem ha ez valóban igy van akkor mért kérdez valamikor másoktól és mért féltékeny ha mással beszélek pl tegnap a régi barátommal váltottam 1-2 szót ő már egyből engem szidott meg hogy mi rajta röhögünk aztán felhivtam mert kérte hogy hivjam fel őt akkoris szidott lehordott mindennek .. és egyszerűen elzavar magától mintha távolitani akarna valamiért nem értem ez gyülölet valóban vagy csak menekül és felejteni probál mert másoknak azt mondja hogy elakar mindent felejteni ami velem kapcsolatos és elis fog de mégis ő kérdez érdeklődik valamikor
2014. júl. 11. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen... Túl akar rajtad lenni...:/
2014. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti? Azért küldd el azért tilt le?
2014. júl. 11. 21:40
 3/12 anonim ***** válasza:
úristen! dettó ebbe a szituba vagyok:/ tudom mit érzel...és igen azért ilyenek a reakciói,mert akkoràt csalódott,hogy ìgy a legkönyebb neki!És makacs is nagyon( mint az enyém) Felejteni akar mindenhogy...és nàlam még pluszba úgy felejt,hogy màr hajtsa is a nõket...ami soha nm volt rà jellemzõ!
2014. júl. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:( :( de mért csalódott és mért nem mondja el hogy mibaja?
2014. júl. 11. 21:55
 5/12 anonim ***** válasza:
3. vagyok! nos szeretett nagyon,veled voltak àlmai! ezt te nm tudhattad,mert olyan fajta,hogy sose fogja elmondani...ezért ilyen! én 2 hete vagyok egyedül...nagyon sz*r,1x tilt facen 1x felold és ossza a sok bàntó idézetet NEKEM,de én màr ràjöttem...ilyen ember melett nem biztos,hogy minden jólett volna...tudod akik szeretik egymàst térden is visszamàsznak egymàshoz...nos itt te is én is azok vagyunk,h még most is visszamennénk de màr nincs kihez,mert aki àllitolag szeretett most utàl és tiszta gyûlölet...legyen benned is tartàs,és ne reagàlj ne keresd...
2014. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Irj már levelet vagy walahol ha tudunk beszélni akkor jelizz be kérlek !
2014. júl. 11. 22:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondják akit felejteni akarunk arra gondolunk .. előttem biztosan azért mutatja és aki hozzám kötődő ember hogy jólwan stb h én ne lássam rajta .. de whol csak bántja wagy akármi .. ha erőwel akarunk wkit felejteni nemmindig sikerül
2014. júl. 11. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is éreztem úgy, mint a barátod, csak nőként. Full szerelmes voltam, de ő kapcsolatban élt, és tudtam, le kell zárni. Letiltottam, nem válaszoltam, veszekedtem vele, de közben majd megőrültem érte. Az utolsó beszélgetésünk is olyan volt, hogy szándékosan csúnyán összevesztem vele, nehogy keressük egymást a jövőben.
2014. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő ugyan ezt teszi .. és lassan már akárhogyan nem akarom lekell zárnom nekemis és túllépnem! ..
2014. júl. 11. 22:29
 10/12 anonim ***** válasza:
De megbántottad valamivel? Vagy volt bármi olyan, ami miatt nem működhetett a kapcsolatotok?
2014. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!