Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg anyukámnak hogy barátom van?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan jó viszonyban hogy mindent megbeszélnénk de el akarom mondani neki.Nem tudom hogy hogyan reagálna mert még sosem mondtam el neki hogy barátom van.És anyukám nem nagyon kedveli a srácot .Szal szerintetek elmondjam? És ha igen akkor hogyan? 13/L

2014. júl. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából magánügy
2014. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy magánügy csak nem szeretek titkolózni előtte
2014. júl. 19. 09:32
 3/5 bomáz válasza:
szerintem előbb utóbb úgyis el kell mondanod neki :) szerintem vezesed fel úgy hogy megismerkedtél egy fiúval ne csak úgy hogy van barátom és kész :) minél kedvesebben szerintem meg fogja érteni ha merg ellenére van a dolog akkor pedig megmondod hogy ez a sajtát döntésed ;) hajrá elhiszem hogy nehéz de legyél képes rá ;)
2014. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát csak anyu ismeri a fiút szóval nem mondhatom azt hogy megismerkedtem mert már elég régóta ismerjük egymást.szóval az úgy kicsit fura hogy megismerkedtem vele mert nem most ismertem meg
2014. júl. 21. 12:38
 5/5 anonim válasza:
Figyelj, ne mondj olyanokat. hogy nyugodj meg, meg minden, mert ettől még inkább nem fog megnyugodni. És ha azt mondja, hogy nem, nem lehet, ne is halljon ilyenről, stb. ne hallgass rá. mert a te életed. Ne ő döntsön. Ha kedvelitek egymást, akkor ne a szülők legyenek azok, akik elválasztanak...
2014. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!