Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy barátom van?

Figyelt kérdés
Nagyon félt, és nem hiszem hogy örülne neki. Megértő és mindenben próbál támogatni, de tudom hogy nem örülne neki hogy barátom van. Már 3 hónapja járunk. A barátom kicsit idősebb mint én, lehet ez is probléma lenne. 15/l

2013. nov. 23. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem kell tudnia róla.
2013. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, a pasikról, a párkapcsolatodról. Ha látja, hogy helyesen gondolkozol a fiúkkal kapcsolatban akkor nem hiszem, hogy annyira félteni fog.
2013. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mutass neki 1 képet,amikor éppen basztok. Mondani se kell semmit
2013. nov. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyre nehezebb ellógni itthonról, meg titkolózni sem szeretek. Olyan jó lenne ha jóban lennének a szüleim a barátommal, és nem kéne mindig a "barátnőmmel" moziba menni, hanem megmondhatnám hogy a barátommal megyek.
2013. nov. 23. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
18+ a sràc?
2013. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
februárban tölti a 18-at.
2013. nov. 23. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Írta valaki előttem, hogy ülj le beszélgetni anyukáddal. Ez egy okos tanács. Szerintem ő is tudja, hogy előbb-utóbb úgyis eljön ez a pillanat. Ha látod, hogy nem zárkózik el a dologtól, akkor vidd el a fiút, mutasd be. Ha látja, hogy normális és lehet vele beszélgetni, akkor szerintem nem fog annyira aggódni:) 21/l
2013. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül bonyolult az ügy. Nos 2 reális lehetőség van:

1. ANYU BARÁTOM VAN ^^

2. Egyszerűen nem mondod el neki, amiről nem tud az nem fáj.

Ennyi az egész.

2013. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt a lehetőséget én kizárnám hogy nem mondod el, úgyis ki fog derülni egy idő után és akkor nem csak nehéz hanem kellemetlen is lesz elmondani neki hisz elötte folyton átverted őket. Én speciel leraktam 1-1 papírcetlit a szüleim elé amire ráírtam "van barátnőm", azóta is elmosolyodok ha eszembe jut és a papírkák is megmaradtak relikviaként. Szerintem ennél gázabbul nem tudod "elmondani" azért írtam le, tehát ne félj. Vezesd fel a témát biztos szívesen beszélgetnének róla ők is, és onnantól már könnyű lesz.

No para, sok sikert! :) 17/f

2013. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt hogy mindez 12évesen történt :)
2013. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!